Як монетизувати існуючий трафік через CPA

333

Спонсор посту — Seo — це просто. Це дійсно просто, якщо цим займатися.

Якщо уважно пошукати, то не монетизируемого за CPA схемою трафіку настільки багато, що часом дух захоплює, скільки грошей пролітає повз. І це реально не жарти. Наведемо приклад з жіночої тематики.

Є такий чудовий форум про вагітність і пологи puzyaka.ru. Якщо прочекати його через сервіс spywords, то можна знайти велику кількість кеїв (понад 5000), за яким він вже отримує багато цільового трафіку. Завантажити всі кей можна за посиланням https://dl.dropboxusercontent.com/u/10115115/puzaka.ZIP. Тільки для читачів цього блогу безкоштовно, без смс і без оновлення операційної системи.

Нагадаю, що в admitad є прекрасні офферы з приємними умовами дитячої тематики — я як мінімум 14 програм нарахував. Дивимося уважно на кей… Правда в цих кеях стільки всього незвичного для чоловічого вуха.. Тому краще дивитися по діагоналі і шукати лише ті, з якими можна буде працювати через CPA, наприклад, таким:

  • як одягати взимку новонароджених
  • правильно вибрати дитячу коляску
  • робимо подарунок татові з дитиною
  • які кращі коляски
  • прогулянкові коляски road master
  • дитяче харчування асортимент
  • мобіль для новонароджених
  • найкращі японські підгузники
  • боді для вагітних.

По одному з кеїв ми потрапляємо ось на таку сторінку http://puzyaka.ru/articles/archives/1292, яка виглядає ось так.

Як монетизувати існуючий трафік через CPA

А тепер розглянемо цю сторінку уважніше очима вебмастера. Блок яндекс діректа з 3мя оголошеннями.

Як монетизувати існуючий трафік через CPA

ВВ кінці «статті» ще один блок яндекс діректа з двома оголошеннями

Як монетизувати існуючий трафік через CPA

Я не думаю, що директ саме з цієї сторінки приносить дуже багато грошей. Враховуючи що трафіку у нього близько 7000 уніків на добу, правда при цьому показів під 40 000 на добу, на директе він заробляє нормально, але не думаю що пристойно.

При цьому не відмовляючись від яндекс.директ можна додатково заробляти приблизно стільки ж через CPA. Для цього достатньо було б вставити блок наступної схеми:

Купити найкращі коляски 2в 1 можна в наступних інтернет магазинах

магазин 1 (безкоштовна доставка)

магазин 2 (регулярні акції)

магазин 3 (найнижчі ціни)

Природно, посилання треба буде партнерські вказати, щоб продажі були вам зараховані. Докладніше про те, як це відбувається, я писав в статті схема заробітку на товарних офферах в CPA. Ну і в цій статті я лише дав наводку. Як це реалізувати з великим конвертом і як дістатися до сайту пузяка.ру — вирішуйте самі. А сайтів таких і подібних (з трафіком) — нереально багато.

Терехов.