Лист читача: «Допомога з реалізацією»

302

Доброго Дня, Олексій!

Думаю, що я не заберу у вас багато часу:)

Зайду трохи з далека. В інституті у 1 курсу є такий предмет як вища математика. Більш того, по кожній темі є типові завдання (10-20 завдань на кожну тему) і усього 30 варіантів завдань. Виконувати ці завдання і здавати їх на перевірку викладачеві обов’язково, інакше не допускають до іспиту. Так ось. Постійно люди ходять і питають: а в кого є такий варіант? Навіть готові заплатити.

Загалом, я прорешал близько 200 типових розрахунків. І всю цю красу мені потрібно залити на сайт, щоб продавати. Перше, що стукнуло в голову — платні архіви. Зайшов я на свій сайт, де писав про різні способи заробітку в інтернеті в розділ «Платні архіви». І побачив, що обидва сайту, про яких там розповідав вже не працюють:(

У мене питання: як краще продавати таку інформацію? Кожен варіант являє собою 4-5 відсканованих сторінок (JPEG формат). Боюся, що якщо заллю на платний архів, а він через півроку загнеться, доведеться заново заливати:( Проте у платного архіву принадність у тому, що оплата йде через мобільний телефон, який є у кожного.

Як краще вчинити? Можете щось порадити?

Заздалегідь спасибі!

Пацани, хто зможе допомогти Олександру?

Посилання в тему створення сайтів.