uCoz запускає конструктор сайтів для бізнесу uKit.com

509

uCoz запускає в рамках бети конструктор сайтів uKit.com. Нова платформа, орієнтована на малий бізнес, покликана розширити охоплення потенційних клієнтів системи.

uKit.com проста в роботі і адаптована під різні види бізнесу. Конструктор ввібрав в себе 10-річний досвід розробки сайтів. Тепер не потрібно володіти особливими навиками програмування або верстки — оформлення та наповнення відбуваються безпосередньо в інтерфейсі системи.

В основу ідеології конструктора лягла мінімізація можливостей здійснення помилок вебмайстром сайту. При видаленні-додавання елементів сітка автоматично перебудовується, картинки автоматично підганяються під необхідний розмір. При створенні текстових масивів враховується читаність — написати зеленим по червоному не можна, перетягування тексту на чорний фон він автоматично перефарбується в добре читається білий.

Самі шаблони сайтів створені з урахуванням користувальницького поведінки в кожній конкретній галузі.

uKit розширить можливості сайтів за допомогою віджетів. Так, одним кліком можна додати чат для спілкування з клієнтами, форму пошуку, форму замовлення таксі або онлайн-запис на прийом до лікаря. У конструктор також будуть інтегровані різні рішення по просуванню сайту в інтернеті.

uCoz — лідер ринку конструкторів сайтів Рунета з активної користувальницької базою понад мільйон сайтів. Працюючи з 2005 року, uCoz став лауреатом низки інтернет-премій. У 2013 році під управління uCoz потрапили всі інтернет-ресурси, створені на базі Narod.ru.

Контакти:
Євген Курт
керуючий партнер uCoz
[email protected]