Спалю темку — пиаристый СДЛ за 3 місяці :)

341

Пост понеділка, розім’ятися, строго не сваріться)). Власне сабж. На виході після 3х місяців вийшов непоганий СДЛ з мордою PR 4 і десятьма внутряками з PR 3. В GGL (gogetlinks або getgoodlins) відразу звичайно не візьмуть (сайт молодий), але на перспективу «відстоятися» і заробити трохи грошей дуже навіть нічого.

Спочатку планувався СДЛ з сильним маркетингом і великим стимулом для користувачів заходити на сайт, твітів, лайкати, посилання з інших ресурсів, обговорювати — загалом весь в увазі.

Ну і щоб все ж посміхнути вас, покажу URL — http://penguin.bizzteams.ru/. Пиаристые внутрякі (пруф):

Спалю темку — пиаристый СДЛ за 3 місяці :)

Подивимося на зворотні посилання та й взагалі сайт проаналізуємо. Посилання є. Вибух посилань саме для піддомену:

Спалю темку — пиаристый СДЛ за 3 місяці :)

Посилань не так багато, тим не менш PR чотири морда отримала. Можливо додатково допомогли твіти і ретвіти, можливо згадка на великій кількості ресурсів відразу, може бути багато обговорень. Можливо ще допомогло велику кількість трафіку.

Спалю темку — пиаристый СДЛ за 3 місяці :)

Було багато прямого трафіку, так як на сайті щоденно оновлювалися дані по позиціях. Тому «приходили і дивилися».

Як сказав google — робіть сайти для людей. Яндекс від нього недалеко пішов. Такі сайти як правило непогано стріляють і показують результати в тому числі і з пузомеркамі.

Звичайно, поставити на потік створення таких сайтів досить складно, тому що потрібно зібрати в одному місці багато факторів, як ідея, спонсори, дизайн, розробка функціоналу, маркетинг і багато чого ще. Але якщо виконати свою роботу краще ніж добре, то і результат себе покаже. Правда от монетизувати такі сайти на засланнях як-то «не етично». У сайту інша місія :).

Днями ми запустимо ще один такий сайт. Слідкуйте за анонсами.

Терехов.

Постовий: www.elf-light.ru — це кращі світлодіодні джерела світла.