Лайки, твіти, фолловери, фани і тд — все для ЅЕОшника

348

Твіти і лайки, вони купуються і продаються, ставляться природним чином на прохання і природно. Почім один мій добрий колега щоразу при публікації цікавого поста пише мені в скайп і просить ретвітнути? Чому коли у публікації 20 ретвітів, а не 4, її з більшою ймовірністю прочитають і ретвитнут тільки з-за того, що є висока пузомерка, і значить, як наслідок — стаття була корисною та пізнавальною.

У рунеті відносної нормою є кількість твітів від 15-20. На заході від 200-300. Те ж саме відноситься і до лайкам. Якщо «є», то як правило клікабельність даній статті серед інших вище, точніше ймовірність прочитання. Зверніть увагу на скрін після підкату.

Як ви думаєте, яка стаття буде більш кликабельная? Особисто мені хочеться більше клікнути на той, де пузомірки більше. У мене є всі підстави припускати, що на цьому скріні всі пузомірки природні, тому що ресурс старий і досить авторитетний. А як бути тим, хто молодий, але хоче вистрілити? Як зробити статтю популярною, якщо на ній тупо немає лайків, а її автора немає 100500 друзів, щоб ці лайки зробити слідом за лайком автора?

Можна попросити лайкнути друзів. Припустимо, мені це досить просто. Великий аркуш аськи, довгий лист скайпу, велика кількість друзів в соціальних мережах. А це ретвіти, і «релайки». А якщо «довгих» зв’язків немає, то тоді або ботів реєструвати і лайкати самостійно, або купувати і не паритися.

Про вплив лайків/твітів на SEO

Прямого впливу як такого не сильно помічено. Воно є з одного боку, з іншого боку прямий зв’язок кількості лайків/твітів на позиції поки ніхто не встановив, принаймні я не зустрічав, хоча за даними ринком стежу досить пильно, так як це по суті справи мій хліб. Загальна: зв’язок ніби є але чіткої прямої залежності (кореляції) ніхто не формалізував.

Не будемо вдаватися в подробиці, а підійдемо з іншого ракурсу. Є таке поняття як показник відмов, кількість переглядів на сторінку і час перебування користувача на сайті. Три таких цікавих показника, які починають аналізувати після того, як досягнуть пошукового трафіку.

Все разом це називається чимось на зразок поведінкових факторів. Тобто потрапив я наприклад на морду сайту. А тут хлоп — 100 ретвітів статті! Значить щось цікаве, значить треба самому подивитися. Отже, на виході ми маємо:

  • +1 переглянуте сторінка
  • поліпшення показника відмов
  • збільшення часу перебування на сайті

Виграш по всіх фронтах. Вже аргумент на користь пузомерок. Звичайно, мене на сайт треба привести. Але при інших рівних умовах ймовірність відвідування головної сторінки сайту вище, ніж будь однієї внутрішньої. А де у нас анонси статей, де у нас пузомірки показуються?? Правильно, саме на головній.

Підійдемо з технічної сторони. Лайк це посилання — так! Твіт це посилання — так? Фолловер це пузомерка — так! Друг/фан/передплатник — це пузомерка — так! ТИЦ/PR це пузомерка — так!!!

Єдина відмінність — ТИЦ і PR треба накачувати, що вимагає часу і найчастіше грошей. А ось лайки з твітів завжди можна купити. Чим дорожче, тим якісніше. Де — про це трохи нижче. Повторюся, у нас молодий ресурс, мало кому відомий. Як вчинити швидше і економічно вигідніше? Напоїти 100 блогерів щоб вони лайкнули/твитнули сторінку твого сайту або купити 100 лайків/твітів і заощадити 95 відсотків грошей (а то і більше заощадити) на бюджет від пиятики блогерів? Я б вважав за краще заощадити, причому в трьох з трьох ситуаціях.

Перша ситуація — ваш сайт/вміст/сторінка повне УГ. Як би ви блогерів не поїли, вранці вони про УГ так і скажуть, що це УГ. Тому що ранок відключає всі фільтри цензури).

Друга ситуація — ваш сайт/вміст/сторінка просто прекрасні. Тоді навіщо вам блогери? Вірусний ефект сам зіграє на пузомірки.

Третя ситуація — ваш сайт/вміст/сторінка і не УГ, але і не прекрасні. Але внутрішні user фактори поліпшити треба. Ось і доводиться купувати лайкотвиты.

Хоча часто доводиться купувати і в ситуації один, і в ситуації два, ну а в третій без покупки нікуди. Де купувати? Де купувати недорого і якісно, де живі люди, а не боти, де за лайком і ретвитом слід трафік, а не рядок у логах сервера?

Досить давно, практично з моменту появи я працював і працюю з сервісом twite. Не буду говорити що сервіс єдиний в галузі, але він унікальний по своєму. Він перший дозволив живим користувачам твіттера монетизувати свої акаунти. Він першим надав функціонал в 2 кличу. У сервісі одні з найдешевших твітів. Ну і ще раз автоматизація.

З останнього мене найбільше порадувало автоматичне супровід ретвитами.

Нова послуга: автоматичні ретвіти

З новою послугою «Супровід ретвитами» кожен твіт (ваш або вашого клієнта) буде автоматично отримувати потрібну кількість ретвітів. Ретвіт — це аналог share, «поділитися», розміщення вашого твіти іншим користувачем у його стрічці.

Перетворіть акаунт з кількома фоловерів у потужну трибуну з практично необмеженим охопленням аудиторії. Підніміться в рейтингах, формуйте порядку і тренди дня. Пишіть не тільки для своїх читачів, але і для читачів сотні інших популярних твитерян!

Є сумніви? Хочете, щоб ретвитили тільки тисячники — не питання, виберіть потрібну якість аудиторії. А якщо боїтеся, що конкуренти відразу помітять зростання уваги до вашого аккаунту — підвищуйте кількість ретвітів поступово.

Перейти до розрахунку →

Хіба це не чудово? А ось як це працює? Як завжди twite просто порадував реалізацією функціоналу. Респект.

Лайки, твіти, фолловери, фани і тд — все для ЅЕОшника

Це якщо брати мінімальний пакет на один твіт за мінімальною вартістю. Наприклад, у мене є новинний ресурс. СДЛ або псевдо СДЛ з оновлюваним розділом. Як я вже говорив спочатку, кількість ретвітів — це досить сильна пузомерка, яка впливає на клікабельність. Так ось twite дозволяє повністю автоматично вирішити з нею питання. Наприклад для wordpress блогів можна автоматизувати анонс в твіттер кожного нового поста. Через twite ви автоматизуєте ретвіти живими людьми. І про щастя — ви тільки пишете і публікуєте, інше за вас робить twite.

У свій час я виходив на творців twite, щоб поспілкуватися на предмет того, хто ж твитит і лайкает замовлення. Тоді вони запевнили мене, що хитрі алгоритми ботів видаляють з біржі. Зараз з розвитком функціоналу самих соціальних сервісів це робити ще простіше. Самі твайтовцы сказали, що підозрілі акаунти відразу видаляються.

Окремо варто згадати покупку фоловерів. Вони продаються і купуються. Це ринок — це нормально. Для старту завжди можна купити собі реальних живих фоловерів (втім ніхто не обіцяє, що вони будуть кликати по нецікавим їм анонсів). Крім того, за истечени часу можна перевірити куплених фоловерів — не отфолловили вони ваш активний або навпаки неактивний аккаунт.

Лайки, твіти, фолловери, фани і тд — все для ЅЕОшника

Те ж саме і лайки. Вони купуються і продаються для сторінок facebook, постів facebook сайтів в цілому.

Лайки, твіти, фолловери, фани і тд — все для ЅЕОшника

Звернемо увагу на опис на самому сайті до створення завдання.

Купівля лайків для звичайних веб-сторінок

Тут ви можете замовити фейсбук-лайки до будь-сторінці в інтернеті.

Хто буде лайкати? Наші блогери. Вони живі люди, і тому деякі сторінки вони могуть «лайкати» менш охоче, ніж інші. Але якщо лайків буде менше — ми повернемо залишок коштів за вашим запитом.

Зверніть увагу, у нас немає технічної можливості лайкати (або прибирати лайки) автоматично, все відбувається вручну.

Хіба це не чудово? Є категорія живих блогерів, які не проти отримати трохи грошей за лайканье сторінок, які можуть бути їм цікаві, а так само їх друзів. Чому б на цьому не заробити, а нам, вебмайстрам, не отримати так потрібні нам соціальні показники, які працюють для завдань SEO.

Рекламні кампанії в facebook — зверніть увагу на механіку

* — в цьому випадку процес розміщення реклами виглядає так: блогер пропонує варіант посади в відповідності з завданням, потім, після вашого схвалення відправляє його в facebook.

Рекламні кампанії в twitter — можна запустити швидко або налаштувати все детально

Лайки, твіти, фолловери, фани і тд — все для ЅЕОшника

Зверніть увагу який сильний таргетинг! Можна попросити твитовать тільки обраних.

Лайки, твіти, фолловери, фани і тд — все для ЅЕОшника

З іншого боку, хтось може на цьому і заробляти. Для того, щоб стартувати з новим проектом. Було б бажання…

Взагалі сервіс офігенний, по-російськи унікальний. Зроблений з душею. Причому для нас, росіян вебмайстрів.

Терехов.