Нам в команду потрібен новий… Ні, не член…

319

Оголошення — рекомендую кейс прибутковий новинний сайт з пасивним доходом за 2497 рублів. Я з ним ознайомився, ось мій відгук.

Звичайно, «член команди» звучить досить грубувато, але фактично це так. Для більшої обтічності назвемо його part of team. Грубо кажучи, ідей у нас поки що більше, ніж ресурсів. Тому ми готові покликати до нас вміють працювати руки і голову, щоб заповнити цей пробіл.

Щоб ви розуміли, що потрібно, наведемо просту задачку. Є семантичне ядро з 1000 запитів. Вам потрібно автоматом/напівавтоматом згенерувати на основі цього СЯ 1000 сторінок, причому таких, щоб їх зжерли яндекс з гуглом (причому гугл в основний індекс), автоматом облінкований їх, прокачати по всяким твиттерам, контактів, пинтерестам та іншим соціальним приблудам, щоб у перспективі це все отримало трафік.

Якщо ви вмієте це робити, то я з радістю скооперируюсь з вами щоб разом збільшувати дейлі обсяг трафіку на наших проектах.

Якщо ви не вмієте цього робити, але дуже хочете навчитися, то я із задоволенням поспілкуюся з вами на цю тему, при умови що ви вмієте програмувати на php і верстати під html5, зумієте через API або якось ще зібрати семантику з google analytics, розумієте чим відрізняється від

і чому пошуковий трафік з яндекса переважно пошукового трафіку з google в рунеті.

Додатково буде корисно розуміння принципів SEO, PPC, CPA і наявності досвіду у цих сферах. Відмінним доповненням буде вміння збирати семантику, купувати працюючі посилання, опыть прогону за профілями трастових сайтів, нестандартного линкибилдинга…

Крім цього з задоволенням запартнеримся з власниками відвідуваних пабликов ВК з трафіком від 10к дейлі.

Що ми можемо запропонувати нашим новим партнерам — цікаву роботу в області CPA маркетингу, обмін власним практичним досвідом і профіт. Кому цікаво, пишемо на мило [email protected] з позначкою «part of team» з невеликим розповіддю про себе у вигляді:

  • як звуть (нік в мережі);
  • мило/скайп (аську не треба);
  • як давно в інтернеті;
  • що вмієте робити (якщо вмієте);
  • чого хочете научитсья (якщо хочете);
  • якщо є ресурты з трафіком, то якої тематики і джерела (ВК, пошук, тематика порнуха);
  • якщо є власні проекти, то які (якщо не шкода назвати);
  • що хочете отримати від співпраці;
  • можливо щось ще.

Відразу скажу, що можу на лист не відповісти, якщо там не буде чогось толкового. Дана пропозиція здебільшого для тих, хто по суті справи вже зміг заробити свою першу 1000$ в інтернеті і розуміє, як заробити ще п’ять або десять, але трошки не дотягує :).

До речі кажучи, завдяки минулого подібного посту я познайомився з великою кількістю цікавих людей, з деякими ми досі працюємо разом. Успішною тижня.

Терехов.

Постової — уфанет торрент