Останній семінар Гроховського — віддам квиток читачеві

340


Як ви думаєте, чи може цей бородатий мужик розповісти щось корисного? Ми з ним якось пили пиво то в Казані, то в Москві, а може бути і там і там, не суть. Це було давно і на той момент він багато цікавого розповів, чого я не знав. Упевнений, і в цей раз розповість багато чого.

На жаль, фізично не зможу бути присутнім на його семінарі, після відпустки дуже багато справ, треба підтягувати хвости. А він так кликав мене до себе, навіть дзвонив в Грецію і пропонував сплатити вартість вхідних дзвінків у роумінгу, лише б я приїхав… Але в мене не виходить.

Тому ми з ним вирішили, що один з читачів блогу terehoff.com може піти на цей семінар безкоштовно замість мене. Ретвітніть посаду і напишіть мені в коментарях, чому вам треба піти на цей семінар. Далі офіційне опис семінару, написане для даного блогу (ознайомтеся, корисно, щоб зрозуміти, що це взагалі таке).

Профільні SEO сайти рясніють анонсами ТопЭксперт і фотографіями Гроховського. Хочеш чи ні, а обійти стороною і не поцікавитися неможливо. Ось і я вирішив поцікавитися, що ж там пропонують.

Що стосується «Останнього семінару по SEO» 17 вересня. Увагу відразу ж привертає ціна. Укупі з гучною заявою Гроховського «Я йду з SEO!» виникає бажання відвідати хоча б, щоб задати кілька особистих питань. Ну і взагалі, слово «останній» якось злегка мотивує.

Останній семінар Гроховського — віддам квиток читачеві

Починаю вчитуватися в програму. Якщо і правда, п’ять величезних блоків можна вмістити в один день семінару, при цьому, не втративши в якості подачі інформації, то виглядає досить змістовно.

Останній семінар Гроховського — віддам квиток читачеві

Що ще особисто мені здалося цікавим? Обіцянка розкрити всі секрети». Тут можна тихо посміятися або зацікавитися, як воно буде по факту – стане ясно на семінарі. Обіцяють обмежена кількість учасників і, до речі, цікава реалізація цього моменту. Нам пропонується самим вибрати місце, яке ми займемо в залі.

Останній семінар Гроховського — віддам квиток читачеві

Втім, про те щоб відвідати особисто я задумався б ще про одному заході. 24,25,26 серпня «Управління SEO компанією» — ще один семінар ТопЭксперта.

Приємно, знаєте, коли за власні гроші отримуєш не кілька годин нехай цікавою, але «води», яку так люблять лити спікери, але і реально готові рішення їх нам обіцяють аж 120 готових для впровадження.

Потішило обіцянку стати «одним з лідерів на ринку SEO» прослухавши семінар. Хоча пропоновані бонуси, на мій погляд, і правда, корисні. Дивимося, що нам пообіцяли:

Останній семінар Гроховського — віддам квиток читачеві

У загальному. Вирішувати де вчитися, за фактом, вас самих, звичайно. Не всі курси однакові «смачні» і корисні саме вам. Але придивитися, рекомендую.

Офіційний текст закінчено, дякую за увагу.

Терехов.

До речі про SEO, постовий — оцинкований лист різного профілю.