Двадцять вісім

361

В минулий раз звучало незрозуміло — вже або всього. В цей раз все чітко, 28 і все тут. Нормально. Є чітке розуміння, що робити далі. Це найголовніше.

Знову ж згадуючи минулий та ІН підбиваючи підсумки видно, що ростемо. Час біжить, але регулярно виходить бігти швидше за нього. Минулих помилок не робимо, нові починання робляться з урахуванням минулих помилок, результат настає швидше і якісно вище, неважливо, трафік це, позиції, посилання, KPI, оффлайн, переговори і так далі.

Як мені розповів один розумний чоловік, мужику до 30 років треба побудувати той самий свій бізнес, який буде їхати по рейках, а для нього потрібно буде тільки швидкістю і напрямком керувати. Після 30 у чоловіка мозок починає працювати по-іншому, тому треба встигнути. Як я вже розумію, схема накреслена. Два роки ще попереду, принаймні за 4 роки в онлайні дуже багато що встало на свої місця, а знайомства з цікавими та успішними людьми, за що їм окреме спасибі, додатково повернули голову в потрібну сторону, як-то:

  • не ставте гроші головною метою, ставте результат, навіть якщо їм буде сума грошей
  • дивіться ширше, а то звузите кінцевий таргет тільки до знайомих і друзів
  • живіть по можливостям і не намагайтеся отримати все і відразу, іноді річ/інтересах/послуга ххх може бути вам просто не потрібною саме в даний момент, хоча красивий цінник просить її купити
  • живіть сьогодні, головне сім’я, хоча робота цю сім’ю годує ?

Тиждень буде насиченим, так що не до відзначень, але до суботи. А в суботу зберемося пацанами, з якими не бачилися сто років вже. Це дуже гарний привід зібратися разом і поспілкуватися. Ми перейшли до того періоду, коли у всіх сім’ї діти і не завжди вдається зістикуватися.

Окреме спасибі читачам цього блогу, які читають, коментують, підписуються і відписуються, висміюють і дякують. Куди я без вас.