Індексація результатів пошуку на сайті

310

Тема вже давно не секретна, причому в Казані на 4й SeoConference Дмитро Єремєєв в своїй доповіді повідомив, що під Google вона починає вмирати за рядом факторів, і насамперед тому, що «захисники авторських прав» починають активно писати у відповідні організації на тему того, що «на інших сайтах розміщено авторський контент.

Якщо хто не зовсім зрозумів в чому тема — повторю на прикладі. Наприклад, у вас є товарний сайт під admitad зі 100 000 товарами, і в індекс залізло тільки 10 000, а решта ніяк не хочуть індексуватися. Правда, є способи… І тут ви різко хочете розширити семантику і залучити багато НЧ трафіку, якого в шмотках дуже багато, як і семантики. Як це зробити автоматизовано?

На допомогу приходить пошук всередині сайту і живі користувачі, які деколи видають дуже цікаві пошукові запити в пошукових системах, так і всередині сайту. В пошуковиках їх спарс не проблема, ще є своя власна жива семантика, всередині сайту зберігати історію пошукових запитів по сайті теж не проблема.

У результаті ми можемо отримати приблизно наступне. Блок з пошуковою формою. За аналогією з яндексом можна запропонувати користувачеві щось знайти з накопиченої у вас семантики. Яндекс надходить точно так само.

Індексація результатів пошуку на сайті

І ось перед нами результати пошуку за запитом «дешеві босоніжки на високих підборах».

Індексація результатів пошуку на сайті

І тут вже питання не стільки в релевантності і дешевизні — судячи з скрину босоніжки не такі вже й дешеві, над пошуком треба працювати)))). А в тому, щоб загнати сторінку з результатами пошуку в індекс пошукових систем. По суті це виходить дорвей, жорстко заточений (як заточити — теорія і практика) під запит «дешеві босоніжки на високих підборах».

Індексація

Заганяти в даний індекс дорвей краще всього на піддомені з урлом виду

search.site.ru/serach_id_128_deshevie_bosonozhki_na_visokom_kabluke

Для загороди індекс можна використовувати перелінковку, твіттер, vk, однокласники, закладки, посилання, sitemap — все, що працює саме у вас. Погуглите з приводу 1000 способів загнати сторінку в індекс.

Подддомен краще використовувати для того, що якщо настане бан піддомену, основний домен залишився без санкцій. Бан може і не наступити, але всяке може бути…

Під Yandex

Складно, але можна. Домагалися індексації, але потім сторінки выплевывало. Трафіку толком не було — продовжуємо експерименти.

Під Google

Жер в додатковий індекс, але трафіку толком не було. Продовжуємо експерименти.

Пропозиція

Ми тут багато з усім цим справою експериментуємо, будемо це пропонувати учасникам марафону http://marafon.admitad.com. Якщо є у когось бажання приєднатися до експериментами зі своїми проектами, будемо раді. Під це діло зробимо окремий чат в скайпі і будемо ділитися інфою. З цього питання писати на мило з контактів.

Ну і успішної робочого тижня.

Терехов.