Хто хотів більше заробляти на статтях?

286

Тут кароче така справа… У WebArtex пройшла новина про те, що всі вебмастера можуть підняти собі рейтинг на +5 позицій, далі можна буде підняти вартість розміщення статті і, нарешті, саме солодке – отримувати більше замовлень від оптимізаторів SeoPult.

Все це можливо після встановлення кнопок або лічильника статистики UpToLike. До речі, у кого стоять ці кнопки (у мене стоять на декількох проектах) – зверніть увагу, у модулі зовсім скоро з’явиться можливість робити так, щоб вони крутилися або збільшувалися при наведенні. Будуть і речі, пов’язані з кастомізацією.

Що буде відбуватися після установки? Дуже просто – в біржі буде збиратися статистика соціальної та поведінкової активності відвідувачів майданчиків. Вже до кінця лютого даних буде достатньо, і оптимізатори зможуть вибирати донори ще й за соціальним профілю сайту. Як ви розумієте, зараз це дуже актуально.

Нагадаю, що SeoPult інтегрувався з UpToLike ще в грудні 2013 року, тепер це зробив і WebArtex.

Судячи з того, що посилальна монетизація не думає вмирати, навіть більше, вона продовжує зростати, все буде ок і грошей тут заробити ще можна.

Терехов.