Як почати добувати трафік з яндекса

297

Давно визрівала ідея посту, ось і дозрів, що називається. Пошуковий трафік стає добувати все складніше і складніше. Але можливо. І справа тут вже навіть не стільки в позиціях і заголовках, а більше фрагментах та інформаційної користь сайтів для користувачів. Грубо кажучи, як ти говносайт не оптимізуються, як заголовками і посиланнями не напичкай, а немає трафіку, хоч ти трісни. А немає трафіку — немає і грошей.

Трохи про те, як це зараз роблю я і кумпания. Скажу відразу, тему не спалю, але своїми спостереженнями для новачків поділюся. Для спрощення візьмемо просту трирівневу структуру сайту. Головна — оптимізована під ВЧ запити. Сторінки 2УВ оптимізовані під СЧ запити. Сторінки 3УВ оптимізовані під НЧ запити.

Який движок у сайту — непринципово. Питання лише у відсутності дублів титлов, дескрипшенов, залоговков так і контенту. Ну і плюс, все повинно бути унікальним, бажано кроссбраузерно, соціальні там кнопочки, сторінка з контактами і всі справи. Щоб не тільки виглядав як СДЛ, але і за фактом був СДЛом. Грубо кажучи, щоб це був добротний сайт.

Далі добиваємося або очікуємо індексації — хто як вміє )). Трохи корисної інформації про це є тут. Очікуємо індексацію і як тільки все що потрібно залазить в індекс, починаємо аналізувати видимість сайту в топ 50 видачі пошукових систем. Можна багато аналізувати, але я просто балдію від функціоналу сервісу spywords.ru. Він відразу показує видимість в топ 50 яндекса і гугла, та й багато чого ще не вміє. Наприклад для terehoff.com скріншот одного зі звітів виглядає так:

Як почати добувати трафік з яндекса

Грубо кажучи, ось вам дані по видимості сайту в топ 50 по НЧ запитам. Ці результати з’явилися лише за рахунок внутрішньої оптимізації після індексації — я маю на увазі ваш новий сайт. Тепер прийшла пора працювати далі — пхати позиції за отриманими запитами далі в топ.

Варіантів кілька: внутрішня перелінковка, зовнішні посилання, крутити поведінкові. )))

Внутрішня перелінковка має сенс з кількістю сторінок в індексі від 100. Питання з поведінковими залишається відкритим, начебто за них дають по дупі, ніби й не дають. Після закінчення одного з експериментів скоро викладу вам свій звіт.

Так що спробуємо старі добрі посилання. Для спробувати можна взяти rotapost та/або sape. Саме ці дві біржі пропоную з наступних причин. В ротапосте можна купити недорогих (20-50 рублів за посилання) вічних посилань з блогів, які моментально індексуються. В сапі можна купити тимчасових посилань по 2-3 рубля за місяць і посилити їх вічними посиланнями з сайтів з яндекс новин. У другому випадку ефект буде сильнішим — перевіряли на собі).

Загалом, якщо все вийшло, то НЧ з топ 50 повинні будуть вистрілити в топ 5 — топ 10. Для початку нам цього вистачить. Трафіку при цьому буде або дуже мало, або зовсім не буде. У нас є пропозиція — тепер подумаємо про попит, як його створити. Для цього є пошукові підказки з можливістю їх накрутки.

Про це поговоримо як-небудь окремо, бо ми тільки почали добувати трафік з яндекса (див. заголовок). Вдалого робочого тижня.

Терехов.

Постової — ефективний прогін по трастовим сайтам, звіти, посилання. База регулярно оновлюється.