Полукейс для трафіку під шмотки, природно для CPA :)

340

Напів — тому що у вигляді ідеї, яка сама по собі не має вартості. Найцінніше — реалізація. Хто реалізує і запрацює — молодці! Хто реалізує і не запрацює — теж молодці, досвід пріоритеті. Хто не реалізує і запрацює на старих проекту — молодці, що раніше проекти підняли. Хто не реалізує і не запрацює — залишайтеся там, де сидите.

Характерний приклад результатів бурхливої ненависті можете почитати на ЦП. А всього-то що було зроблено — кинули іскру поруч з порохом і зіштовхнули лобами людей, які їдять м’ясо з людьми, які не їдять м’ясо. Здавалося б, чого вже простіше.

Якщо пофантазувати, то можна спробувати зіштовхнути лобами (природно в онлайні) любителів і ненависників бренду X. Природно, не забудьте вставити свою affiliate посилання. Аудиторія любителів буде цільова, так само їм можна буде вкинути купони і промокоди даного бренду.

Візьмемо для прикладу джинси Mango (у мене в самого такі начебто є, мені подобаються). Самі по собі джинси непогані з точки зору ціна/якість. І негативних відгуків про них я не знайшов. В основному всі відгуки хороші. Приблизно так само вегани говорять про те, що веганські їжа хороша.

Що тепер треба зробити?

Як мінімум, не полінуватися :). Робимо на сторінці свого купонника/вітрини шокуючий відгук про те, які джинси Mango жахливі, наводимо графічні аргументи про жахливе якість і тд. Загалом креативимо. Можна вставити відео, як джинси після 1й прання облізли…

А потім цю сторінку для ознайомлення потрібно надати цільової аудиторії. Думаю розберетеся як, безкоштовних методів повно. І не забувайте про affiliate посилання — вони повинні бути на сторінці.

За традицією — якщо цей пост набере 100 ретвітів, в каментах спалю повний варіант цієї теми, я про «Думаю розберетеся як»…

Терехов.

Постової — ефективне просування сайтів від професіоналів — Скобеев і Партнери.

P. S. Affiliate посилання на джинси Mango є в admitad.