Як заробити на macbook air з допомогою купонів за два місяці

407

Йдемо до тебе поста — як заробити багато на купонах за два місяці. Беремо wordpress і робимо купонний сайт. Мінлива повно:

 • кейс — Як зробити собі сайт з промокодами працює на автоматі
 • як створити купонний сайт на wordpress
 • сайти з купонами і промокодами на wordpress
 • збірка CPAsoft для створення сайтів з купонами і промокодами

Термін створення — 2 тижні, якщо при бажанні. А так і за тиждень можна все зробити: заповнити опису інтернет-магазинів, щоб було хоч щось унікальне.

Далі — ключові слова. Йдемо в spywords.ru і чекаем семантику за купонами. І вводимо там запит «промокоди». Виходить приблизно таке.

Як заробити на macbook air з допомогою купонів за два місяці

Беремо першого пустуна в директе і аналізуємо його. Сайтик ви бачите. Всі дані взяті з відкритих джерел. І щось у нього не дуже з семантикою з органіки.

Як заробити на macbook air з допомогою купонів за два місяці

Подивимося на іншого пацієнта — конкурента в пошуковій видачі. Вже краще.

Як заробити на macbook air з допомогою купонів за два місяці

Ще можна за цим посиланням перейти. Там ще більше інформації.

Халява!!!

Список всіх кеїв одного з сайтів вишлю поштою, при умови що ви расшарите цей пост. Тобто шаріте в соціалці, пишіть лист в якому вказується посилання на шарінг, у відповідь отримуєте файлик з кеями.

Скільки можна заробити за пару місяців з нуля?

Якщо працювати по 5 годин на добу, то можна заробити 20-30к з нуля. Якщо за 10 годин, то можна і 50к заробити з нуля за 2 місяці (в мене є пара прикладів вебмайстрів, яких я консультував — чуваки з нуля заробили за пару місяців навіть більше, якраз на новий macbook air). Як працювати над сайтом — можу розповісти по скайпу terehoff62 (прохання — пишіть після того, як підключилися до цієї партнерської мережі, додали майданчик, подали заявки до ПП, отримали купони і вивантажили їх на сайт), хоча тут в принципі в мануалах зверху все було розжовано.

Як на купонах заробити багато за два місяці?

Я думаю, всі ви знаєте ту партнерську мережу в рунеті, в якій найбільше безкоштовних купонів і промо-кодів на посилання. Якщо раптом не знаєте — ось вона. Купонів в ній зараз більше 800. І серед них понад 140 ексклюзивних. У «інших» такого немає. Та й відсотки за виплатами вище сталі з сьогоднішнього дня. А все тому що команда менеджерів зуміла отримати від рекламодавців дуже багато вигідних і ексклюзивних купонів.

Судячи з нашої аналітиці, профіт зростає в середньому на 30% при тому ж трафік. На 20% збільшено виплати і ще +10% дає підвищення конверсії за рахунок якості та ефективності купонів (великі знижки пропонують).

Зайчики — вам всього лише потрібно залучити трафік. Все інше, особливо бюрократично-логістичне (оплата, дозвон, доставка, трекінг, процесинг) зроблять за вас. Вам потрібно тільки трафік дістати. Як його отримати — читайте вище. Будуть питання — є коментарі. Хочете приватності — є скайп :).

РАЗОМ

 • Реєструєтеся (якщо раптом ще не зареєструвалися) у цій партнерській мережі
 • Робіть сайт на WP з промокодами і завантажуєте в нього круті промокоди звідси
 • Шаріте цей пост, пишіть мені, я даю вам багато кеїв
 • При необхідності консультую по скайпу як добути траф
 • Радієте конверту і сумі на балансі в тій самій партнерської мережі
 • Якщо буде бажання і радісні позиви — відпишіться про свої успіхи і невдачі (краще не отписывайтесь) в каментах.

  Я весь у вашому уваги.

  Терехов.