Безпрограшний статейний конкурс від AzartCash!

283

Партнерська програма ніші онлайн-гемблінгу AzartCash запустила безпрограшний статейний конкурс. Кожен блогер, який напише статтю, яка відповідає умовам конкурсу, і розмістить її на своєму блозі, отримає 10$. Конкурс буде проходити в два етапи, тому у кожного буде можливість отримати 20$ за публікацію статей, а також зайняти відразу два призових місця!

Завдання конкурсу

Написати статтю на тему: «Чим вам НЕ подобається партнерська програма AzartCash» (ну раптом таке є, мені наприклад не подобається, що до реф посилання потрібно добиратися мінімум в три кліка). Опишіть всі мінуси і проблеми, з якими ви стикаєтеся при роботі з системою (три кліка — це довго). Ми з радістю приймемо будь-яку конструктивну критику, адже вона підштовхне нас до вдосконалення партнерської програми (сподіваюся зроблять в один клік).

При цьому зовсім не обов’язково мати досвід роботи як безпосередньо з нашою партнерською програмою, так і з тематикою азартних ігор взагалі (хоча я настійно рекомендую цю нішу звернутися), досить розповісти, що незручно і що хотілося б бачити.

Статтю необхідно опублікувати на своєму блозі, а посилання на неї відправити через спеціальну форму на сторінці конкурсу: URL.

Призовий фонд

Призовий фонд конкурсу – 15 000$.

За кожний етап конкурсу 10 авторів кращих статей конкурсу отримають грошові призи:

1 місце: 1000$

2 місце: 750$

3 місце: 600$

4 місце: 500$

5 місце: 400$

6 місце: 300$

7 місце: 200$

8 місце: 150$

9 місце: 100$

10 місце: 50$

Увага! Оплата буде проводитися тільки на доларові (wmZ) гаманці в системі Webmoney. WMR, втім як і яндекс.гроші, гемблинге не котируються, та й не треба :).

Суть конкурсу

У статті необхідно описати всі труднощі, з якими ви стикаєтеся при роботі з партнерською програмою AzartCash. Лайте, критикуйте, описуйте недоліки. Немає ніяких обмежень! При наявності конструктивної критики, не соромтеся писати про це у статті.

Обов’язкова умова при публікації статей

Розглядаються статті, які:

  • опубліковані на тематичних блогах (тобто вебмастерских, seo, smo, присвячених заробітку в цілому; блоги про вирощування огірків в домашніх умовах не підійдуть);
  • на сторінці зі статтею, слід розмістити одну посилання на партнерську програму AzartCash і одна згадка про те, що стаття написана для участі в конкурсі з посиланням на конкурсну сторінку;
  • від однієї людини приймається 1 стаття в кожному етапі.

Термін проведення конкурсу

Конкурс буде проходити в кілька етапів:

Перший етап конкурсу стартує 22.07.2013. Закінчення 22.08.2013.
Початок другого етапу конкурсу 22.08.2013. Закінчення 22.09.2013.

Підведення конкурсу та оголошення переможців 23.09.2013.

Критерії оцінки

  • Вибір переможців здійснюється експертною комісією, що складається з представників AzartCash.
  • Ваш блог не повинен бути створений виключно для публікації цієї статті.
  • Оцінюватимуть якість статей. Заборонено робити рерайт, а так само використовувати будь-які інші прийоми, які суперечать самій ідеї «Авторській статті».
  • Відбір статей на конкурс здійснюється членами експертної комісії, виходячи з правил конкурсу.
  • Після модерації посилання на вашу статтю з’явиться серед інших в таблиці кон

Що я можу сказати. Пишіть і заробляйте. Рефов собі там зберете. В тему в’їдете, знайомства потрібні знайдете, а там і до профіту недалеко.

Сторінка конкурсу

Правила конкурсу

Успіхів у конкурсі.

Терехов.