Кейс Kwork – заощадив 1800 руб. і отримав 25 ТИЦастых посилань

322

Я вже писав про фріланс біржу Kwork. Тоді в коментарях її жартома назвали біржею рабів. З однієї простої причини – все фріланс-послуги на ній ви можете замовити за 500 руб. Від вічних посилань і SEO аудиту до розробки логотипу або навіть дизайну сайту. 500 рублів це свого роду «цеглинка», з яких складається виконання стоїть перед вами завдання.

Багато вебмастера з часом приходять до висновку, що рутину і багато дрібні завдання потрібно делегувати. Kwork в цьому плані — дуже зручний помічник. Цінник на послуги невисокий, а серед великого розмаїття кворков можна знайти дійсно цікаві пропозиції.

Як працює Kwork? Просто в пошуку знаходите відповідну послугу і замовляєте її в пару кліків. При цьому швидкість виконання в середньому досить висока – 1-2 дні. І це дійсно так, сам не раз користувався послугами сервісу для дрібних рутинних завдань. Також є гарантія повернення коштів, але це потрібно швидше, щоб захиститися від можливих шахраїв.

Продемонструю вам кейс, написати який я вирішив тільки зараз, оскільки нещодавно перевіряв результати за одним замовленням, зробленому на Kwork чотири місяці тому – в лютому.

Кейс — як я отримав 25 ТИЦастых посилань за 700 рублів

Отже, лютневий свіжачок.

Переді мною стояло завдання прогнати свіжий сайт з жирним новостникам. Вирішив не витрачати час і гроші на посилальні біржі. На Kwork знайшов кворк за розміщення прес-релізу на 15 сайтах. Відгуки у нього були хорошими. У вартість входило написання і самого прес-релізу. За фактом більшість з розміщених посилань — це ті ж самі вічні посилання.

У процесі виконання завдання була недовга дискусія.

Кейс Kwork – заощадив 1800 руб. і отримав 25 ТИЦастых посилань

Але все завершилося приємним результатом для обох сторін. Додатковою опцією ми тоді ще замовили +10 майданчиків за 200 рублів.

У підсумку виконавець розмістив навіть більше – на 31 майданчику. Загальний ТІЦ склав близько 2700, що в середньому близько 90 на майданчик. Були і майданчики з ТИЦ 0, і з ТИЦ 90, і навіть з ТИЦ 400.

На момент розміщення мені все сподобалося. Перевіряв сьогодні, через 4 місяці, всі прес-релізи і посилання опинилися на місці!

Якщо порівнювати з біржами посилань і статей, то такий прогін з точки зору ТИЦастых посилань обійшовся б, щонайменше, 100 руб. за посилання. Навіть якщо вважати за 25 посилань, то це 2500 руб. На Kwork я заплатив всього 700 рублів і заощадив, як мінімум, 1800.

Ще кейси від KWORK

Щоб не бути голослівним, є й інші кейси від реальних замовників на Kwork. Там дійсно багато успішних кейсів від користувачів.

Наприклад, один з них, який вразив найбільше:

Заощадив 70 тис. руб. на доопрацювання сайту і купив на них iPhone 7

У 2013 році я запустив свій проект по системам безпеки. Спочатку працював над сайтом тільки у вільний час. Поступово проект став приносити невеликий дохід. Тому я вирішив вкладати в сайт більше сил, щоб його збільшити.

Дізнався, що наявність мобільної версії позитивно позначається на просуванні. Вирішив замовити адаптацію. У компанії, де робили сайт, озвучили вартість — від 40 тис. руб. Також поцікавився вартістю SEO-просування — від 25 тис. руб.

Добре, що вчасно знайшов Kwork. Як раз збирався нести гроші в компанію. У Kwork мене привабила фіксована ціна 500 крб. та великий вибір послуг. Швидко розібрався в інтерфейсі, замовив адаптацію сайту. Увечері скинув виконавцю ТЗ, зранку вже все було готове. Були невеликі косяки, які фрілансер швидко усунув. У підсумку, адаптація обійшлася всього в 1500 руб.

Потім замовив декілька послуг з SEO-просування, з пошуку помилок на сайті і навіть логотип!

Кейс Kwork – заощадив 1800 руб. і отримав 25 ТИЦастых посилань

Ключові моменти роботи з фрілансерами через KWORK

  • всі послуги на Kwork коштують 500 руб.;
  • послуги фрілансерів представлені у вигляді готових пропозицій — не потрібно витрачати час на тендер;
  • захист покупця (безпечна угода) вже включена в вартість;
  • при простроченні завдання можна скасувати в один клік.

Реєструйтеся — http://kwork.ru/ і економте свій час і гроші.