Семінар з CPA. Палять теми. Безкоштовно. В Москві.

270

Заголовок відповідає реальності. 18 червня у вівторок Олександр Бахманн, який свого часу входив в топ вебмайстрів Німеччини в області CPA, нині керівник партнерської мережі admitad, яку ви всі знаєте або як мінімум чули.

Семінар названий досить сухо (порівняно із заголовком) і офіційно: «Монетизація контентних проектів за допомогою CPA маркетингу«. Але за сухувато офіційними термінами ховається практичний досвід вебмастера, які колишніми не бувають :). Як не буває колишніх ЅЕОшников, так і не буває колишніх вебмайстрів.

Олександр багато кого навчає роботі з CPA по скайпу — сам виховує вебмайстрів. Цей семінар є логічним продовженням такого навчання. Безкоштовно, особисто, зі столами і wifi в залі — приходьте з ноутбуками і зарядками, не пошкодуєте.

І звичайно — все це безкоштовно, кофебрейки включені, невеликий фуршет теж.

Не всі живуть в Москві, не всі зможуть приїхати на день. Нічого страшного. Все буде записуватися на відео, яке ми потім викладемо в мережу. Природно, відео теж буде безкоштовно.

Природно, я на цьому семінарі теж буду. Якщо є питання, які б ви хотіли поставити, пишіть в каментах. Поставлю))). І відповіді викладу.

Щоб потрапити на семінар — треба зареєструватися тут.

Кількість місць обмежена з причини обмеженості залу. Якщо ви не приїдете на семінар особисто — прохання не реєструватися. Відео все одно отримаєте :).

На даний момент зареєструвалося 130 чоловік з Москви. Місткість 160, у крайньому випадку 200. Так що поспішайте. До зустрічі!

Терехов.

Постової про… Правильно — це Великобританія.