Потрібен програміст для написання маленького wikimart

290

Спонсор посту — партнерська програма RMS запрошує вебмайстрів до участі в конкурсі. Призи: MacBook Pro, iPad 3 і iPhone 4S.

CPA все цікавіше і ближче «до тіла». Прочитавши пост про маленький wikimart я перейнявся пошуком програміста. Причому програміста не в прямому сенсі, а більше веб девелопера, який і сверстает, і «накодит», і всіляко красиві штуки прикрутить.

Якщо взяти для прикладу спаленный shoesyes.ru, то можна побачити класний CPA сайт, на який треба гнати трафік. Як мені здається, цей сайт і так повинен приносити трафік, треба тільки як слід проаналізувати його на предмет SEO. 5000 сторінок в яшке і 55 сторінок в гуглі. Здебільшого «нагенерированных».

Потрібен програміст для написання маленького wikimart

Зверніть увагу на урли виду:

  • http://shoesyes.ru/?b=Tommy%20Hilfiger
  • http://shoesyes.ru/?n=%D0%9A%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B8
  • http://shoesyes.ru/?n=%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B8&b=BLOCH

Докладно розберемо цю сторінку http://shoesyes.ru/?b=Tommy%20Hilfiger. pr-cy.ru щось не відкривається, тому будемо дивитися через cy-pr.com. Цей інструмент дав наступні дані.

Потрібен програміст для написання маленького wikimart

Як бачимо, вмісту як такого немає. Тільки опис. І сторінка в індексі. І алекса каже що трафік з пошуку.

Потрібен програміст для написання маленького wikimart

Швидше за все пошуковий трафік не є єдиним і основним джерелом трафіку. Ну а якщо сайт «допилити», то …. Загалом поле неоране. Залишається питання реалізації даного «магазину». Найефективнішим я вважаю зробити движок, який буде отримувати XML канал від admitad по потрібній категорії товарів.

Якщо ти програміст і зможеш реалізувати подібне з моїми невеликими поправками під завдання SEO, то я готовий працювати в партнерстві. Деталі обговорюються по милу [email protected]

Що треба зробити:

  • імпорт даних з каналу в готові сайт
  • перелінковка
  • реалізація SEO
  • ще по дрібниці (не для пабліка)

Цілком можливо, що пізніше можна буде заробити на продажу цього движка. Цілком можливо що його потім купить admitad. По суті справи це якийсь стартап. Чим якісніше вийде реалізація, тим більше людей захочуть в нього вкластися.

Терехов.

Постової — Якісний контент про інтернет-бізнес для ваших умов і проектів.