Навіщо вам SeoPult.pro коли вже є просто SeoPult?

385

Вийшов SeoPult.pro. Навіщо??? Кажуть треба… Посилання ще працюють. Це професіонали знають. Специ теж. Задав питання Олексію Штареву.

Навіщо ви запустили SeoPult.PRO, коли вже є SeoPult? Тим більше в такий час, коли посилання вже своє відживають?
Всупереч багатьом чутками посилання продовжують працювати, і поки немає передумов того, що вони перестануть грати важливу роль при ранжируванні сайтів. Але зараз вже настав той час, коли посилання потрібно ретельно відбирати, і та частина професіоналів, яка вміє це робити, потребує контролі кожного посилання. У SeoPult.PRO посилання не купується до підтвердження оптимізатора, тобто у нього є можливість її перевірити і винести остаточне рішення.

У чому відмінність SeoPult від SeoPult.PRO?
Основні відмінності полягають у тому, що SeoPult.PRO дозволяє купувати посилання з премодерацією з «білого» списку сайтів. У цю базу входять якісні майданчики біржі TrustLink. При цьому оптимізатор сам підтверджує покупку кожного посилання, а її параметри Система перевіряє безпосередньо перед поданням, тобто йому доступні найбільш актуальні дані. Плюс, набагато більш гнучкі налаштування закупівельних схем і фільтрів – ви можете створювати і працювати з каскадами фільтрів для кожного запиту.

У SeoPult.PRO ми реалізували автоматичну перевірку якості майданчиків — користувач може побачити рейтинг донора, який прораховується Системою автоматично на основі співвідношення вхідних і вихідних посилань + ряду інших факторів.

Також передбачено безліч фільтрів, які дозволяють робити тонку настройку закупівель, і можливість імпорту та експорту даних на всіх етапах просування, що безумовно оцінять професіонали.

Крім того, в SeoPult.PRO відсутня мінімальний поріг для просування будь-якого ключового слова.

Чи можливо перенести проекти з SeoPult?
Цієї функції не передбачено як на першому етапі, так і в найближчому майбутньому. Кожна Система написана для своїх цілей і якісно вирішує поставлені завдання. Також є ряд технічних моментів: Система SeoPult.PRO писалася з нуля і технічно – SeoPult.ru і SeoPult.PRO – повністю автономні системи, які тільки обмінюються поруч даних по АПІ.

Є рішення по автоматизації роботи з сниппета, принаймні «знімання поточних» для запитів?
У даний момент вирішили не робити інструментів для роботи з сниппета. По-перше тому що впливати на зміст фрагменту досить складно — не завжди змінений текст на сайті буде змінюватися і залишатися в сніппеті, це дуже неоднозначний інструмент, який по суті згодиться тільки для перегляду поточних сніппетів. По-друге — скоро видача перетвориться в «Острова» і поки що не зрозуміло як фрагменти будуть формуватися в умовах нового інтерфейсу видачі.

У чому ваше відміну від драйвлинка?
Головна відмінність SeoPult.PRO в тому, що ми свідомо купуємо тільки якісні посилання по параметрам, які вибирають самі користувачі. Таким чином, якщо в DriveLink ви перевірили 1000 посилань, і відібрали для купівлі всього лише 10, то все одно доведеться заплатити за перевірку 1000. Ми ж беремо комісію 5% тільки за розміщені посилання.

Так, забув сказати найголовніше – у нас унікальна на ринку реферальная програма – ми готові ділитися до 20% з ОБОРОТУ залученого користувачів. Якщо ви запросите реферала, який буде витрачати 100 000 рублів на місяць – ви можете отримувати щомісяця до 20 000 рублів на свій аккаунт. Жодних періодів виплат і схем з приведенням мінімальної кількості рефералів – все чесно і назавжди. Чекаємо на ваші сайти в SeoPult.PRO

Якщо платите 20% рефоводам — на чому тоді заробляєте?
Закупівля посилань проводиться на нашій біржі Трастлинк, де ми заробляємо ті ж 20% (10% вебмастер + 10% оптимізатор) — так що при віддачі 20% рефоводам нам все ще залишається 5% комісії біржі.

Опишіть потенційний обсяг ринку під seouplt.pro а так само цільову аудиторію, щоб розуміти де піарити реффки?
Основна прошарок нашого сервісу — професійне SEO співтовариство. Це і SEO фахівці (фрілансери або штатні оптимізаторів сайтів) і великі агентства з просування сайтів. За рахунок зручного автоматизованого функціоналу, унікальної можливості закупівлі на Trustlink, а також підвищеною реферального системи у нас дуже конкурентні умови серед аналогічних систем.

Автоматизація підбору семантики аж до CPC — прогнозу вартості переходу з пошуку, є/плануються такі інструменти?
Автоматизації підбору семантики зараз немає. Вирішили не робити на початковому етапі, тому що все-таки Система орієнтована на професіоналів, а вони, як правило, вже мають семантичним ядром або для цього користуються окремими спеціалізованими сервісами. Так чи інакше такий функціонал запланований і незабаром буде реалізований. Що стосується прогнозу вартості переходу з пошуку — на першому кроці закладу проекту Система автоматично підраховує по кожному слову прогнозовані кількість переходів та вартість переходу з пошукових систем.

Що з региональностью під яндекса при просуванні?
Seopult.PRO — система автоматичного просування, а закупівлі посилань в ручному режимі — тобто оптимізатор сам налаштовує фільтри підбору донорів, і підтверджує посилання перед їхнім розміщенням. У даний момент налаштувань регіональності в фільтрах немає, однак пріоритетний підбір регіональних донорів знаходиться в списку первинних доробок. Зараз єдиний варіант — експорт донорів і перевірка їх регіональної приналежності самостійно. У найближчому майбутньому обов’язково це автоматизуємо.

Як бути з островами і новоявленим Дубліном від Яндекса?
Зараз складно говорити на цю тему, не спробувавши» нову видачу. У новій видачі замість списку фрагментів будуть окремі блоки — «Острова», кожен з яких покликаний відповісти на питання користувача, без необхідності переходу на сайт. Особливо яскраво це проявиться для комерційних запитів. Таким сайтам в обов’язковому порядку доведеться реалізовувати «транзакційні форми» — дозволяють здійснити дію безпосередньо з видачі ПС. Плюс, природно, треба займати топові місця у видачі. Зміни, як повідомив Яндекс, не торкнулися формулу ранжирування. Тому просування сайтів нікуди не дінеться, все також доведеться розвивати сайти і акуратно закуповувати посилання, а ми надамо для цього зручний інструмент.

Ось як-то так. Звір цікавий. З іншого боку, автоматизація потрібна, без неї нікуди. По суті справи це новий нішевий продукт для спеців, яким потрібно тільки автоматизувати посилальне, причому без перетину з посиланнями донорам з конкурентами, які 99% безпосередньо або через інші інші агрегатори закуповуються в сапі.

Судячи з успішного досвіду виведення у великий бізнес інших проектів компанії, я думаю у pro версії буде своя успішна історія.

Терехов.