Трастові «прогонщики» — добірка сервісів і контактів

350

Прогін по трастовим сайтам дозволяє отримати посилання. Не те щоб вони чарівні і милі яндексу, як згадки в топових блогах з десятками тисяч переходів. Але все ж, для старту в якості посилальної маси дуже навіть нічого. Принаймні я для деяких своїх проектів все це справа використав і «при інших рівних» це давало певний бонус.

«Прогонщиків» зараз напевно навіть більше, ніж «каталожников», хоча друге в свій час було дуже багато. Рекламу прогонщиків можна зустріти скрізь на тематичних ресурсах, де живуть або можуть мешкати «цільові замовники». Наприклад, у мене на блозі в ноликсе купують. По одній з посилань перейшов, подивився, начебто навіть є що прогнати :).

З недавніх пір ця послуга стала непоганою можливістю для заробітку перших грошей в інтернеті. Щоб почати займатися власними проектами. Припустимо підняти 5000$ на цьому ділі не так просто. А ось 300-500 баксів (чого вистачить для старту сайту під CPA) заробити цілком можливо.

Що я пропоную в цьому пості? Зібратися в одному місці «прогонщикам» і «замовникам».

Прогонщики в коментарях анонсують свої послуги, вартість, розмір бази, контакти, ефект від прогонів. Краще коротенько, щоб не читати простирадла творів.

Замовники (хто замовляв) в каментах другого рівня (під відповідним «прогонщиком») відписують свої відгуки про «прогонщиках». Якщо ви замовляли прогін у «прогонщика X», який ще не відписався в каментах (раптом) -робіть відгук у каменте першого рівня, але дуже прошу — відпишіть його контакти, умови, розмір бази і тд.

Спасибі!

Хочу в одному місці базу прогонщиків зібрати з відгуками. Мені згодиться, вам, думаю, теж.

Терехов.

Постової — запчастини для японських автомобілів