Мій новий твіттер аккаунт @ru_wm

338

Сайт дня (як потрапити) — партнерська програма admitad з потужним товарним фідом.

Так як я все-таки не тільки блогер, як іноді про мене говорять, а ще й вебмастер, то вирішив завести окремий твіттер аккаунт для вебмайстрів і назвав його @ru_wm. Фолловьте — там тільки все найцікавіше з більшості ресурсів рунета, присвяченим заробляння грошей в мережі інтернет руками вебмайстрів.

За великим рахунком ідея була підглянена у lifehacker.ru (твіттер @ru_lh), далі зробленому мною ж bizzteams.ru (твіттер ru_bt) і остаточно підглянувши у Михайла Шакіна (твіттер @ru_seo). Плюс ще одна цікава фішка — хеш-тег #ru_wm. Будемо намагатися прокачати цей хеш-тег (принаймні я буду анонсувати цей твіттер так і в особистий теж все що стосується вебмастеринга з цим хеш тегм). Я думаю, коли всі розкрутитися, то можна буде за рахунок цього хештег отримувати трафік і інших акаунтів, ну а я з @ru_wm буду все це справа ретвіти.

Ну і якийсь паблік експеримент — хочу навесні домогтися 1000 природних фоловерів (а це сила) без всякого массфолловинга та іншої нісенітниці — тільки за рахунок цікавого контенту, взаимопиар, активного спілкування. Ну і ще одна корисна фішечки з блогу Шакіна.

Мій новий твіттер аккаунт @ru_wm

Треба буде зробити те ж саме, чим я зараз і займуся.

На фіга мені цей акаунт і квест в цілому? Ну по-перше, живі фоловерів — це сила, нехай навіть вони будуть перетинатися з основним моїм аккаунтом. По-друге — це цікавий досвід та і це мені цікаво. По-третє, це якийсь корпоративний обліковий запис, у мене на нього є деякі плани. Так що натискаємо на кнопку

Фолловіть @ru_wm

і радіємо актуальної інформації.

Ще хочу сказати, що не буде якоїсь афільованості у цього облікового запису. Критерієм контенту буде якість та актуальність інформації зі всіх ресурсів, корисних вебмайстрам для витягування грошей з глобальної мережі.

Терехов.

Постової — купон Boutique UA на знижку.