CPAText — новий інструмент монетизації контентних проектів через CPA

332

Влітку Олександр Бахманн розповів мені про старт розробки цього інструменту. І ось вчора ми його випустили. Це реально бомба.

Уявімо собі середній форум з трафіком в районі 5000 хостів на добу, який монетизують медійкой, контекстом, а так само іншими форумными речами. Пропонуємо вебмайстру CPA монетизацію. Він погоджується, розуміє потенційний профіт і в підсумку відкладає в довгий ящик — немає бажання розміщувати промо матеріали.

Уявімо собі середній блог про моду і шмотки, де стоять посилання на інтернет-магазини, в яких ці шмотки можна купити. Ну цілком зрозуміло, що трафік є. Як на цьому блозі почати заробляти в один клік? Ну почнемо з того, що для заробітку треба замінити прямі посилання на аффилиатские. Посилань багато, змінювати їх вручну довго. А автоматично це можна легко зробити за допомогою CPAText.

Більш детально з блогу admitad

Підміна посилань — інструмент дозволить підмінити всі посилання на ваш сайт на партнерські в пару кліків. Алгоритм так само розпізнає назву брендів магазинів і їх різні варіанти написання і проставить посилання на відповідний магазини.

Реклама в тексті. Розроблений нашими фахівцями алгоритм підміни фраз проводить моніторинг всього контенту і здійснює заміну окремих слів або фраз на партнерське посилання із спливаючим банером з описом товару або послуги. Це дозволить вашому сайту завжди мати в асортименті актуальні пропозиції і кращі ціни на подменяемый товар.

Connect від CPAtext дозволить одним натисканням створити партнерську посилання і заробити на вашій аудиторії в соціальних мережах, форумах та блогах. Вам необхідно просто вказати посилання на товар в інтернет-магазині і Connect автоматично проаналізує наявність вказаного магазину серед наших рекламодавців і згенерує для вас коротке посилання. Якщо магазину немає в мережі, ви отримаєте повідомлення і коротке посилання на магазин, а ми повідомлення про цікавлять вас рекламодавців. Ви можете використовувати посилання скрізь: форуми, блоги, коментарі, соціальні мережі і тд.

Вплив на SEO

В процесі тестування даного інструменту на декількох великих майданчиках (з трафом від 15к хостів на добу) і невеликих (від 2-3к хостів на добу) проблем з SEO не спостерігалося: падіння позицій, падіння показників відмов, переглядів на відвідувача. Посилання CPAText органічно вписуються в контент — саме контент, аналогічно контекстних посилань Sape або контекстним посиланням Бігуна (який ще навіть дуже живий — вечеряли разом з дівчиною з Бігуна на #madconf).

Чому немає впливу або воно мінімально (якщо асесор яндеса прийде дивитися сторінка і побачить посилання і вона йому раптом не сподобається, втім як і будь-яка інша посилання)? Вихідний код сторінки залишається НЕЗМІННИМ. Саме вихідний код «жеруть» пошукові роботи, на основі якого формується видача сторінок.

Візьмемо приклад з моєї презентації доповіді на affiliate days про товарні сайти.

Зверніть увагу на слайд номер 12

CPAText — новий інструмент монетизації контентних проектів через CPA

і більш чітка картинка

CPAText — новий інструмент монетизації контентних проектів через CPA

Як зробити всі прямі посилання аффилиатскими? Відразу все? Вручну або автоматом на всьому сайті через CPAText. Посилання буде вести на ті ж сторінки, тільки affiliate хвіст ваш додадуть. Не думаю що ви повинні бути проти :).

До речі про in-text рекламу

CPAText — новий інструмент монетизації контентних проектів через CPA

Хіба це не чудово? Побачив, перейшов, зловив affiliate cookies і якщо в течнеие 30 днів купив — то ви заробили свій відсоток :).

Мені вчора вже написали представники кількох великих проектів — представники дуже зацікавилися і вже підключаються.

Поради вебмайстрам

Якщо у вас є тематичні проекти з трафіком, однозначно рекомендую спробувати. Медийку і контекст прибирати не треба, профіт від них залишиться. Скрипт в будь-який момент можна відключити, але як мінімум потестувати тиждень, краще три.

Профіт є сенс очікувати при трафіку від 1000 уніків на добу і більше. Пробуйте, у вас вийде. Питання в каментах.

Скоро прикрутимо реф систему і спалю одну тему з пасивного доходу. Працювати в будь-якому разі треба буде, але і профіт не змусить чекати :).

Регаемся — CPAText.ru.

Терехов.