Ап 5 лютого, поведінкові та позиції

311

Не можна говорити прямо, що накрутка поведінкових — це зараз лотерея, але певна частка здорового глузду в цьому є. Ми крутили, так і крутим, і будемо крутити поки яндекс лавочку не прикриє. Тут мені дещо-хто сказав, що яндекс пошуку за мною стежать… Не будемо займатися параноей. Не думаю, що я їм потрібен).

Про результати апдейта 5 лютого 2014 року

Там, де перестали крутити (у деяких гроші скінчилися, деякі вирішили відмовитися після досягнення топа), спостерігається просідання позицій. Мабуть живі користувачі userator вміють танцювати перед яндексом з бубном в потрібному ритмі.

Там, де крутилка не зупинялася, спостерігається подальший плюс. Причому чудово з тим же запитам зростає все в гуглі (ми просто знімаємо в позиції seolib.ru у кожен апдейт відразу в обох ПС). Тому крутимо далі і дивимося, як все росте поки тема ще працює). Повторюся — як здохне тема, повідомлю :).

За тим, хто крутив, але відмовився, раджу відновити. Крутилка потрібна постійна. Відмова/повернення/відмову/повернення до крутилка може за підсумками вилитися в аналог «миготіння» посилань — це не є гуд. Тому не жлобьтесь — скупий платить двічі. Якщо вже крутити, то без єдиного розриву.

Нагадай, що Userator в умілих руках працює для просування запитів, які є в топ 50.

Ап 5 лютого, поведінкові та позиції

Якщо ця умова не дотримується, Userator вам не допоможе, тому причеши сайт відповідно до вимог внутрішньої оптимізації і добийтеся видимості запитів в топ 50 і подключейте Userator, не раніше.

Ну і за традицією, мій колега здійснює налаштування облікового запису Userator для крутилки поведінкових. Подробиці тут.

Терехов.

Постової з легендарного чату — Мелло Дизайн. Приходьте та замовляйте дизайн для купонников, кредитников і вітрин. Студентам і вебмайстрам admitad знижки за промокоду admitad!