Як конвертуються огляди в блогах на товарах admitad — частина 3

304

Друга частина публікації сайт під admitad показала зацікавленість, тому продовжимо. Сьогодні подивимося, як в плюс можна сконвертувати огляди в блогосфері (звичайно несеошной) на такому інструменті, як купони.

Взагалі купони admitad, це універсальний інструмент, їх можна використовувати як на існуючому сайту (зробити додатковий розділ), так і зробити окремий сайт для цього. Природно, ми зробили і окремий сайт, і на поточних сайтах будемо впроваджувати додаткові розділи, щоб «добити» конверт поточного трафіку.

Деталі створення купонного сайту показувати сенсу немає, подивіться, що дає яндекс на запит «промокоди quelle» і побачите багато сайтів, серед яких є як хороші, так і не дуже. В принципі, розгляньте топ 10, знайдіть помилки і плюси, і зробіть свій сайт, які в підсумку буде краще всіх в топ 10. Тоді є ймовірність, що ви цей топ 10 подвинете. І як наслідок, заробите :).

Але поки ваш сайт молодий, пошукового трафіку на ньому немає або дуже мало, так ще він і не конвертується… Значить треба знайти такий трафік, який буде відносно дешевий, та ще й буде конвертуватися. Наприклад такий :).

Як конвертуються огляди в блогах на товарах admitad — частина 3

Тут дані по відвідуваності за добу одного з жіночих блогів)). За статистикою, більшість покупок в інтернет магазинах роблять жінки, так що цей трафік саме те. Ну а далі головне завдання — злити цей трафік на свій сайт. В даному випадку це статистика відвідуваності одного жіночого блогу, на якому я купив огляд. Як це не трагічно, переходів було на так вже й багато…

Як конвертуються огляди в блогах на товарах admitad — частина 3

В піке було 88 кліків, трафіку в два рази більше. Під кліками маються на увазі дії відвідувачів, які перейшли на сайт інтернет-магазину вже «під дією» купона з моєї affiliate cookie. Ці 80+ кліків в результаті сконвертировались в два продажу, кожна з яких принесла 1200 рублів.

Як конвертуються огляди в блогах на товарах admitad — частина 3

Ну і потім ще трохи було лідів (підтверджених замовлень). Огляд обійшовся менше 1000 рублів. Тобто профіт склав 100+ відсотків. На даний момент в холде

Як конвертуються огляди в блогах на товарах admitad — частина 3

У даний момент збільшити цю суму заважає тільки недопрацьований функціонал, який доопрацьовується партнером. Ну а далі по накатаній — все зароблене будемо вкладати в маркетинг, щоб збільшувати оборот і збирати клієнтську базу. Огляд до речі купувався через Rotapost.

Ще невеликий рада — збирайте базу email передплатників на подібних сайтах. Email маркетинг в даному випадку працює дуже добре (судячи за відгуками партнерів). Так що скоро спробуємо і розповімо.

Ну і вам пропоную спробувати admitad для заробітку. Це більш прогресивний спосіб заробітку, ніж торгівля посиланнями, більш безпечний для сайтів, зовсім білий і пухнастий. І досить маржинальний.

З точки зору seo — молодий сайт потрібно накачувати трафіком, так як частина може стати ядром аудиторії, частина може розповісти про сайт друзям і знайомим. До речі кажучи, я дружину «підсадив» на цей сайт. Останні два ліда — це її рук справа. А вже своїми дівчинками знайомим вона обіцяла розповісти))))). Тим більше на сайтах інтернет магазину не обов’язково «пластиком» платити — накладений платіж і пошта Росії рулить.

Ну і наостанок: вкладення 1000 рублів, заробіток 2700 рублів. Хіба це не чудова нагода зануритися в CPA нішу?

Терехов.