Двадцять девять

328

Оптимізму вагон, завдань 3 вагони, цікавих завдань 5 вагонів, здоров’я на все це поки вистачає (часу побільше побажайте на реалізацію), бажання реалізувати тим більше. Навколо мене прекрасні люди, в команді з якими хочеться звернути гори і зробити цей світ трішечки кращим. Іноді я навіть бачу, що у нас це виходить добре, особливо коли в презентацію вставляю графіки з позитивним трендом.

Кажуть після 30 мозок чоловіка працює «по-іншому». Це означає, що є цілий рік використовувати поточні можливості мозку на повну котушку, чим я і займуся прямо зараз. Поки мозок варить — треба працювати :).

Спасибі всім за ранкові привітання в FB, VK, twitter, skype, телефонах, месенджерах, смс-ках, телеграмах, инстаграммах і багато де ще. Спасибі взагалі за привітання, відчувається, що не дарма «щось» робиш, раз тебе вітає стільки людей, якому про мій ІН нагадали скайпы/аськи/facebook та інші соціальні сервіси))))))). До речі, перший подарунок за традицією подарувала дружина.

Двадцять девять

Це круте пневматична підводне рушницю системи Зелінського — одне з кращих для наших річок і озер. Благо у нас є місця, де можна полювати і взимку :). Так що без діла лежати не буде :).

Ну а поки що працювати — ще 2 вагони завдань розвантажувати лопатою розуму.

Ваш Терехов.

Як це було 28, 27, 26. У 25 мене ще толком не було в інтернеті.