Эффетивное рішення щодо індексації через твіттер

309

Ми в свій час з одним з партнерів, який схиблений на твіттері, до одуру наэкспериментировались з твіттером і в результаті народилося круте і, я б сказав, унікальне рішення, яке на автоматі дозволяє посилювати індекс ваших сторінок і сайтів за самий небалуй.

Суть рішення проста як і теорія відносності Ейнштейна. У вас є сайт і офіційний твіттер аккаунт. Ви намагаєтеся і ведете, але от не вистачає у нього карми для того, щоб чітко і по справі заявити яндексу — мовляв жри давай сторінки.

Ось тоді на допомогу приходить організована і прокачана натовп, якої яндексу доводиться повірити. 10-20 ретвітів від дуже прокачаних твіттер акаунтів роблять диво — індекс все залітає за хвилини і тут же починає давати пошуковий трафік. І що найголовніше — в індексі все тримається).

Як це працює

Ви твитутете посилання на сторінку. Протягом 10 хвилин натовп з 10-20 жирних акаунтів АВТОМАТОМ робить ретвіт. Кожен раз роблять ретвіти випадково вибрані акаунти з безлічі прокачаних акаунтів (яндексу подобається така вибірковість).

Ну а далі все ок — йде по накатаній.

Я запропонував управляещему цього натовпу допомогти вебмайстрам (в першу чергу вебмайстрам admitad з нашого затишного скайп чатика, куди я вибірково запрошую людей) з індексацією їх вітрин, купонников, сайтів з відгуками і так далі.

Ціна питання

Рішення не дешеве, але воно коштує своїх грошей. Я особисто испытавал — працює офігенно! Якщо хочете, щоб працювало, готуйте як мінімум 10 000 рублів на місяць. А так розцінки такі:

  • до 1 000 ретвітів в місяць — 4,00 руб/ретвіт
  • до 3 000 ретвітів на місяць — 3,50 руб/ретвіт
  • до 5 000 ретвітів в місяць — 3,00 руб/ретвіт
  • до 10 000 ретвітів в місяць — 2,50 руб/ретвіт
  • до 15 000 ретвітів в місяць — 2,00 руб/ретвіт
  • до 20 000 ретвітів в місяць — 1,75 руб/ретвіт

До речі кажучи, цей метод дозволяв мені отримувати чимало трафіку з пошуку з твіттеру. Конвертился він непогано :).

Вся статистика по ретвитам буде доступна в персональному кабінеті практично в реалтайме :).

Щоб замовити послугу, пишемо мені на мило [email protected] лист наступного змісту з темою купівля ретвітів:

Мене звуть Вася

Сайт yandex.ru

Основний твіттер сайту @yandex

буду купувати 5000 ретвітів в місяць

Лист потрібно щоб побачити наскільки ваш сайт і ви самі адекватні у зв’язці. Тому що неадекватний краще обходити стороною, а то були прецеденти(((.

Якщо ви пройшли тест на адекватність, далі я вже пересилаю лист власнику натовпу, і він з вмі зв’язується. Залишаю право відмовити без пояснення причин. Але то воно і приватне це рішення :).

Ну що, успішної вам індексації і трафіку.

Терехов.