Як конвертується пошуковий трафік на товарний xml фід або сайт під admitad — частина 2

346

В минулому пості ми з вами наочно переконалися, що пошукачі жеруть товарний xml канал admitad. Жеруть-жеруть. Але це грубо, тому скажу, що їдять з апетитом, навіть наш милий яндекс з його калининградами. Причому не тільки їдять, але і трафік дають, який конвертується в продажу і денюшку.

Пам’ятаєте, я шукав програміста. Мені написало багато хлопців, відповів я декільком і добре ми спрацювалися з трьома. З одним зовсім добре спрацювалися :). З них загальний проект і дав поки що найбільший профіт. Хоча на даний момент ми не вкладалися у посилання взагалі. Тільки в сайт, його внутрішні фактори. Може бути трохи твіттером побавилися, точно не пам’ятаю. Щас подивився — не балувалися.

Отже, сайт номер один, яндекс з’їв 7000+ сторінок, гугл ще більше, відвідуваність 10+ уніків на добу, була одна продаж, з неї ми заробили 370 рублів.

Як конвертується пошуковий трафік на товарний xml фід або сайт під admitad — частина 2

На сайті до речі откудато взявся ТІЦ і PR. PR міг з’явитися за рахунок великої кількості сторінок — це нормально. А ось ТІЦ просто цікаво. Я посилання не купував…

Сайт номер два, в індексі яндекса близько 200 сторінок, в гуглі трохи побільше, пузомірки нульові, відвідуваність 10+ уніків на добу, трафік насамперед пошуковий, як і в попередньому прикладі. Продажів було три, ми заробили з них понад 7000 рублів.

Як конвертується пошуковий трафік на товарний xml фід або сайт під admitad — частина 2

Спасибі одному з наших відвідувачів за замовлення в 40 220 рублів в магазині Boutique. Ну і іншим відвідувачам теж спасибі.

Сайтів все парі місяців. Та хостинг з доменом вони вже окупали. Розробку можна сказати що майже окупили — це не за горами.

Пара моментів. Робити просто онлайн каталог товарів не є правильне рішення, хоча на даний момент тема ще працює (приклади інших сайтів доводять це). Потрібно обважувати даний каталог товарів функціоналом, тут вже придумуйте яким, важливо, щоб користувачі приходили до вас на функціонал, а ви їм вже до купи будете пропонувати одяг :).

Ми як раз цей функціонал зараз активно робимо. І все зароблене (трохи поки що) будемо реінвестувати: посилання, дизайн, маркетинг.

Ну і звичайно, будемо лити трафік з різних джерел. На одному пошуковому трафіку довго будеш чекати цільових відвідувачів.

Реєструємося в admitad і заробляємо на товарному фіде.