Ринок классифайдов і сервіс SelloBuy, користувачам задоволення, вебмайстрам профіт

311

Знаєте що таке ринок классифайдов? Я теж не знав, поки не познайомився з сервісом sellobuy.ru. Для експерименту вони абсолютно безкоштовно зробили ось таку красу sellobuy.terehoff.com. Експеримент мені сподобався, тому я вирішив спробувати цей сервіс ще на одному сайті…

Напевно у вас з’явилося багато питань — що це взагалі таке? У мене спочатку теж з’явилися. Тому всі питання поставимо Сергію, CEO проекту, а потім перейдемо до питань профіту вебмайстрів.

Розкажіть коротко — що таке sellobuy?
Sellobuy це хмарна платформа для створення классифайдов по моделі White Label☺.
А якщо простіше, то це така технологія, яка дозволяє легко і просто розгорнути дошку оголошень у вас на сайті. Тільки це не просто скрипт, це ціла система рубрик, довідників, білінгу та модерації.

А що відрізняє цю систему від простого скрипт дошки оголошень?
Використовуючи Sellobuy, ви отримує не тільки редактор для рубрикатора та форму подачі оголошення, як у випадку простого скрипта, а отримуєте готову бізнес-рішення. У вас відразу буде заповнений рубрикатор, безліч товарних карток з наборами полів, довідники марок і моделей різної техніки. Крім цього, на кожну рубрику вже налаштовані фільтри, за допомогою яких можна знаходити товарні пропозиції щодо конкретних параметрів.
Але це ще не всі, хто вже працював з призначеним для користувача контентом, знають, що модерація може віднімати багато сил і часу. При роботі з Sellobuy у вас не буде цих проблем, тому, що модерація відбувається на нашій стороні.

Sellobuy принципово відрізняється від відомих на цьому ринку компаній, таких як avito.ru і irr.ru. Ми не залучаємо аудиторію до себе, ми сервіс, вся ваша аудиторія залишається у вас на сайті.

А як ви пропонуєте монетизуватися?
По-перше, ваші користувачі розміщують оголошення і система пропонує їм придбати додаткові послуги просування оголошень. Ми виплачуємо партнерам від 50% вартості замовлених послуг.
По-друге, ви самі можете встановити в своєму новому розділі, створеним завдяки Sellobuy, коди рекламних форматів і заробляти на них.

Звідки Ви берете трафік? Ваші конкуренти витрачають мільйони на його закупівлю.
Тут все просто, немає ніякого нашого трафіку. Вся робота з оголошеннями, включаючи особистий кабінет користувача та оплату оголошень, відбувається на майданчику партнера, на sellobuy.ru користувачі не переходять. Тому весь трафік залишається у партнерів. Тому ми не конкуруємо з лідерами цього ринку за трафік.

Партнери — опишіть обличчя середньостатистичного партнера, який допомагає вам збільшувати аудиторію?
Тут правильніше говорити про декількох типах партнерів. По-перше, це веб-майстра, з власними сайтами і хоча б невеликим досвідом роботи з партнерськими програмами. По-друге, це регіональні та/або тематичні форуми, де є власна аудиторія і вона вже вміє щось продавати на форумі. По-третє це різні ЗМІ, у яких так само є своя аудиторія, і у багатьох є дошки оголошень.

Все ж розкажіть «на пальцях», як відбувається заробіток вебмайстра в системі? Давайте розглянемо приклад, припустимо є у мене форум про Mazda 3?
Ймовірно, на форумі вже давно склалася тусовка, і з’явився розділ про купівлю/продаж автомобілів, З/Ч та додаткового обладнання. По-перше, на движку форуму не дуже зручно що-небудь продавати. Гілки про продаж перетворюються просто в дискусії, теми «падають вниз. По-друге, ви як продавець обмежені тільки аудиторією цього форуму.
Тепер беремо технологію Sellobuy і замість гілки форуму купівлі\продажу заводимо розділ з оголошеннями. Дизайн, шапка, меню і т. д. — все зберігається як у вас було раніше. Тепер у ваших відвідувачів є можливість розміщувати оголошення реальні, шукати/фільтрувати оголошення інших продавців, не тільки з вашого форуму. Розміщений у вас оголошення автоматично буде виводитися на безлічі інших сайтів зі схожою тематикою та регіоном. У підсумку ваші користувачі задоволені, вони отримують масу дзвінків і можуть знайти величезну кількість пропозицій на своєму улюбленому форумі.

А гроші?:)
Правильно☺, ще й гроші. Ви отримуєте від 50% вартості придбаних послуг з просування оголошення і 3 р. за кожне унікальне оголошення, подане в систему. І, звичайно, ще додаткових дохід від рекламних блоків, розміщених навколо сервісу приватних оголошень.

Можете назвати великих партнерів або майданчики, з якими ви вже успішно співпрацюєте?
Важливо, що ми не ставимо завдання будувати партнерську мережу саме на великих партнерів, ми готові працювати з будь-якими майданчиками. Як з общетематическими, так і з дуже вузько спеціалізованими, оскільки кожен партнер може налаштувати рубрикатор оголошень по-своєму. Серед найбільш відомих імен, поки ((:) можу назвати: pravo.ru, mirtesen.ru,avtobizon.ru, carsclub.ru, classifieds.mk.ru, kp.ru.

Те що Ви описуєте на 60-70% схоже на Mamba, партнерську програму добре зарекомендувала себе в багатьох веб-майстрів?
Так і є. Тільки у нас тематика — не «знайомства», а «приватні оголошення». Тому з радістю чекаємо заявок на підключення від тих веб-майстрів, до кого вже є досвід роботи з такими системами.

Є в даний момент якийсь топ вебмайстрів і топ джерел трафіку, який дає партнерам найбільший профіт?
Найбільш ефективно працюють ті майданчики, де до нас вже була спроба працювати з оголошеннями. Це форуми та/або дошки оголошень, де люди вже звикли продавати і купувати. І коли вони отримують більш сучасний сервіс, вони дуже швидко адаптуються і починають його використовувати.

Для збільшення доходу, для веб-майстрів є такі поради:
1. Використовуйте всі можливі (легальні) способи перенаправлення трафіку в розділ: посилання в меню, тизерну блоки, банери, розсилки, соц.мережі і т. д.
2. Налаштуйте рубрикатор саме під інтереси вашої аудиторії, не треба скупитися і виводити всі рубрики відразу на сайті про тварин:)
3. Розмістіть блоки контекстної реклами в розділі поряд з виждетом. При гарній глибині переглядів, користувачі активно клацають по блокам і сприймають їх як частину сервісу.

Як заробляти за допомогою sellobuy вебмайстру

Першим ділом треба зареєструватися в партнерці http://partner.sellobuy.ru/. Додаємо майданчик (наприклад terehoff.com) і чекаємо модерації. Після цього з’являється можливість зробити щось на зразок sellobuy.terehoff.com.

Технічно ще бажано налаштувати красу (вам допоможуть це зробити абсолютно безкоштовно).

Ринок классифайдов і сервіс SelloBuy, користувачам задоволення, вебмайстрам профіт

і

Ринок классифайдов і сервіс SelloBuy, користувачам задоволення, вебмайстрам профіт

Без SEO шмео атрибутів нікуди. На даний лендінгем при наявності атрибутів брендингу, впроваджених в SEO оптимізацію так само можна збирати додатковий трафік.

Далі йдуть налаштування з відображеними розділами.

Ринок классифайдов і сервіс SelloBuy, користувачам задоволення, вебмайстрам профіт

Коментар Сергія

Налаштуйте рубрикатор саме під інтереси вашої аудиторії, не треба скупитися і виводити всі рубрики відразу на сайті про тварин:)

Не забуваємо і географію налаштувати (поки що можна працювати з розвиненим націлених всередині РФ).

Ринок классифайдов і сервіс SelloBuy, користувачам задоволення, вебмайстрам профіт

Гроші в кабінеті партнера нараховують за кожне унікальне оголошення подана з його майданчики. Сума нарахування за кожне унікальне оголошення одно 3 рубля, плюс ви полуаете 50% з бюджету на просування оголошення усередині sellobuy.

Розмір заробітку залежить тільки від вас і від вашого ресурсу.

Ось як-то так. Загалом форуми трафом — спробуйте, я тут вже подумав кому можна запропонувати :).

Терехов.