Якщо хреново продається директ?

343

Так вже вийшло, що на сторінках цього блогу нецензурні фрази зустрічаються вкрай рідко, та й то, в коментарях. Але тут заголовок поста офомлен м’яко. Далі зрозумієте чому.

Як відомо, яндекс скасував або сильно зменшив комісію в директе для агентств. Нещодавно он ще Цопи скасував. Зрозуміло, що хочеться грошей і побільше, але ринок від цього швидше за все постраждає. Хоча дивлячись для якої із сторін ринку він постраждає. Якщо згадати слова моєї бабусі про оброки в 50х — нас мали, мають і будуть мати (коли більше половини профіту дворового господарства у натуральних одиницях забирала держава). Сьогодні ситуація схожа.

Але що ж робити тим, хто раніше продавав яндекс директ як маленьке, але дуже горде агентство? Тут потрібно класифікувати вміння робити директ))).

Є агентства і співробітники, які зливали бюджет клієнта типу на цільові кліки і жили на комісію. Жили і продовжували далі розводити на !УВАГУ обертів. Чим більше оборот, тим більше прибуток. І нічого так жили.

А є агентства та ключові співробітники, які вміють робити контекст добре і теж зливали бюджет клієнта на кліки. Але перед тим, як почати чекати комісію, ще й аналітикою займалися. Ось таким буде простіше.

Абстрагуємося від контексту і перейдемо до грошей. Є більше 200 інтернет-магазинів, готових нормально платити за цільових покупців. Причому все вже налаштовано, перевірено і навіть автоматизовано. Вмієте траф з контексту добувати — це для вас порятунок. Порятунок вас і вашої SEO студії або SEO агентства — називайте як хочете. Лейте траф і заробляйте багато грошей за схемою CPA.

Залишається відкритим питання — де взяти гроші на оборотку? На які гроші купувати трафік з контексту? Для початку вистачить 50 000 рублів. Це на місяць. Скинутися втрьох-вп’ятьох і почати палити. Сольете 50к, отримаєте таргет, статистику по конверсії і помітите ретаргетингом вконтакту, наприклад. Або через email-маркетинг, збережіть контакти і потім конверсію доб’єте).

Якщо є питання, як лити з діректа на CPA офферы, задавайте. Якщо будуть питання по CPA — теж задавайте. Я готовий відповідати на багато питань і спалити кілька свіжих тим — задавайте :).

Вмієте лити контекст — лейте і заробляйте, якщо продати не можете))). Наллє в плюс — купіть собі продажника!

P.s. Поки писав пост, мені повідомив знайомий, власник однієї SEO студії, що таки раздуплился і напружив свого фахівця з контексту лити трафік на CPA. Для початку виділив 10 000 рублів. Далі подивиться на конверт). Раздуплитесь і ви)!

Терехов.

Постової — а ви знаєте, Як інвестувати?

UPD — у колег по ринку схожі думки))) — http://www.alexanderpolyakov.ru/2014/06/30/interesnoe-na-spik-2014-partnyorskie-agentstva/

Ну ринок один :).