Переміг у конкурсі «Розкажи світові про admitad»

307

Брав участь у конкурсі від admitad з цією статтею. Потрапив у десятку, кажучи нашою мовою, в топ 10. Результати конкурсу тут. Вітаю всіх переможців. Приємно було опинитися в їх числі.

Про сам конкурс

Не пригадую, щоб хоч хтось в рунеті на своєму майданчику самостійно організував подібний конкурс з ТАКИМ бюджетом, самостійно його провів і після цього самостійно ознайомився з УСІМА роботами (понад 100), щоб серед них вибрати переможців.

Ми зараз проводимо «Пощупай Пінгвіна«, в якому, до речі, admitad є спонсором, надала найбільший призовий фонд. В нашому конкурсі ми зібрали 10 000$ c 6ти спонсорів, а admitad самостійно зробив призовий фонд у таку суму. Хіба це не показник успішності сервісу.

До речі про конкурентів, вони таких конкурсів не проводять. За що хлопцям з команди admitad окремий респект. Нагадаю про недавній анонс реферального програми для залучення вебмайстрів — унікальна для рунета тема, коли за залученого вебмастера сплачують разовий фікс, при цьому реферальні відрахування ніхто не забуває. Ну і все ще новий розділ товари. Ще один прорив для рунета, коли вам дають можливість на основі XML вивантаження підняти свій легко масштабований інтернет магазин, на який потрібно тільки залучати трафік. Інше (логістика, замовлення, доставка, дзвінки та інший оффлайн геморой) на себе беруть партнери admitad, а вам залишається тільки займатися улюбленою справою.

Беріть участь у конкурсах — це цікаво, це можливість спробувати себе і заявити про себе, та багато чого ще. Успіхів.

Терехов.