Гонка в гонитві за половиною ляма рублів

339

Не даремно я їм казав — думайте креативно. Не даремно я їм казав — грошей не шкодуйте. Не даремно я їм говорив, що гроші треба не пиляти, а освоювати. Приємно бачити плоди своїх розмов на всяких там конференціях з представниками нежадного сервісу, у якого креативні менеджери помаркетингу та нежадібні директора, які з маленької скупою сльозою в очах чіткої підписом відправили мільйон рублів призовий фонд для тих, хто вміє продавати.

Так-так-так, Race-гонки або Race-заїзд, називайте як хочете (назва не найкраще, але мабуть весь креатив з’їла ідея) стартувала. На кону мільйон рублів. Ну а суть проста. Потрібні користувачі в системі. Причому система не проти, щоб вони стали вашими стабільними рефами і вічно приносили б вам стабільний пасивний дохід.

Так що не сидимо на місці — починаємо працювати. Для початку реєструємося в клубі.

Далі треба розповісти про клуб всім, кому зможете. Тут краще брати кількістю, а не опускатися до банального спаму. При цьому для запрошення потрібно користуватися рефссылкой.

Не забудьте сказати реферелами, щоб вони клубні карти купили, можете навіть їм грошей на це підкинути (тільки нікому про це не розповідайте).

Ну а далі порадіти своїй позиції в Топі гонщиків. До речі топ на даний момент поки що хиленький, так що вперед кликати друзів, подруг, клієнтів, партнерів та інших контактів. Їм ж неважко, а вам приємно, потім їх почастуєте шампанським Martini Asti.

Кращі гонщики отримають наступне (ось куди пішов розпиляний мільйон дерев’яних):

1 місце – 500 тисяч рублів

2 місце – 300 тисяч рублів

3 місце – 200 тисяч рублів

4-5 місця – MacBookAir

6-10 місця – New iPad 3

Ну і не забувайте про мене. Успіхів у гонці. Полляма за перше місце — чудовий приз. Так і друге з третьому місцем теж нічого.

Взяти участь в RACE-заїзді