Capitalist.vc — платіжна система у форматі «все включено». Webmoney, Epese, Epayments, Paxum, OKPay, Wire Transfers

305

Система Capitalist.vc створювалася як універсальний інструмент для всіх, хто пов’язав своє життя і роботу з e-commerce. Крім надання послуг зручного використання різних електронних валют і здійснення платежів, сервіс дає можливість розвитку існуючих проектів, а також зручний майданчик для створення абсолютно нових бізнесів, пошуку інвесторів та партнерів!

Основне завдання Капіталу — це зростати і приносити ще більший Капітал. Але де і як знайти той Проект або Продукт, який зможе забезпечити зростання? Саме для вирішення цієї складної задачі і створювався Capitalist.vc. За основу була взята модель краудфандингу.

Відразу про спільну акцію з ePayments

Про ePayments я вже розповідав. Зараз проходить акція — при реєстрації в Capitalist ви можете отримати карту асоціації ePayments безкоштовно. Всі подробиці після реєстрації.

Назва і ЦА Capitalist

ПС розрахована на людей, які свою робочу силу перетворюють на товар і продають його.

Це величезне число IT фахівців, які завдяки Інтернету можуть монетизувати свій час і вміння. Вони, по суті, Капіталісти, перетворюють Працю в монети.

.VC домен

Це загальноприйнята світова скорочення для venture capital — тут все ок :).

Електронні валюти та автоматизація

З прийомом платежів тут все ок, приймати і виводити можна все, що в побуті у успішних вебмайстрів.

 • WebMoney
 • Epese
 • ePayments — внутрішні перекази і дебетові картки MasterCard з денним лімітом на зняття 3000 usd.
 • Paxum
 • OKPay

Банківські перекази

Для постійних клієнтів передбачено індивідуальний підбір банку. Для бізнес-акаунтів доступно зручне API для автоматизації роботи зі своїми гаманцями і проведенням платежів, а так само масові виплати єдиним .csv файл.

Які операції в системі доступні

 • поповнення рахунку за допомогою зазначених вище валют
 • безкоштовні внутрішні перекази між користувачами
 • висновок на карти і зазначені вище валюти
 • оплата стільникового зв’язку, доменів, інтернету і т. д.

Конкурентні комісії

Цитата прямо з сайту capitalist.vc

Як і будь-яка інша платіжна система ми хочемо знати нашого клієнта і працювати у відповідності із загальноприйнятими anti money laundering процедурами. Для клієнтів, які пройшли верифікацію ми пропонуємо одні з найнижчих тарифів на послуги, пов’язані з платежами в електронних валютах. Детальніше з комісіями можна ознайомитися на сайті — там все гранично зрозуміло написано.

Безпека

Максимальна безпека транзакцій і користувальницьких даних в порівнянні з іншими ПС, у яких захист облікового запису — проблема самого користувача.

 • Методи підтвердження платежу — SMS, Сертифікат Таблиця кодів
 • Методи захисту облікового запису — білий список IP, власне привітання при вході (захист від підміни)
 • СМС повідомлення та EMail інформування про здійснені операції
 • Розділ Розвивай

  Це не просто каталог партнерських програм, але і каталог нових і перспективних проектів (стартапів) з власниками яких може познайомитися і поспілкуватися кожен власник бізнесу або приватний клієнт) за допомогою Сервісу повідомлень.

  З точки зору партнерської програми — капіталіст дає унікальну можливість розмістити інформацію про себе серед цільової аудиторії, а так само вести інфо-підтримку проекту: Блоги, Вакансії / Запити на пошук вебмайстрів, Галерея, Відгуки, Коментарі і багато іншого

  Розділ ще й просто цікаве місце для клієнтів сервісу, які заходять на сайт кожен день для здійснення платіжних операцій. Переглядаючи інформацію про інші проекти, читаючи коментарі та зауваження, у багатьох клієнтів з’являються ідеї і стимули для поліпшення своїх існуючих проектів. Плюс кожен користувач може розповісти про себе, створивши Публічний профіль. І, отримуючи чи відправляючи платіж, ви зможете переглянути інформацію про цю людину, написати йому повідомлення і поспілкуватися.

  Успішні проекти вже всередині

  На сайті вже паблике доступний розділ Успішні проекти. Серед них є популярні download партнерки, PPC системи, а так само одна з відомих CPA мереж. Подивіться самі.

  Партнерська програма

  Всі учасники Capitalist можуть рекомендувати сервіс друзям і колегами і отримувати за це до 30% від комісії платіжної системи. Для найактивніших партнерів розроблені коди знижок, надають клієнтам можливість провести перші платежі абсолютно безкоштовно!

  Рекламний матеріал і повні умови реферального програми доступні в спеціальному розділі «Реферальная програма» https://capitalist.vc/profile/referral.

  Для кого цей сервіс

  Насамперед для тих, хто робить інтернет-проекти, орієнтовані на залучення/генерацію та монетизацію будь-якого трафіку. По суті справи capitalist.vc — це певна екосистема, всередині якої є і експертну думку, інвестори, можливість розв’язання задачі з кадрами і багато чого ще.

  Найголовніше — це ком’юніті різнобічних спеціалістів, які в свій час починали свій інтернет-бізнес з нуля, як його колись у 2008 році я починав.

  Уявіть собі, що ви початківець веб-майстер і робите крутий сервіс (на вашу думку). Всередині Капіталіста ви можете спокійно поспілкуватися з доларовими мільйонерами, які можуть дати вам не тільки інвестиції, але і поділитися практичним досвідом безцінне).

  Зареєструватися в системі capitalist.vc — це безкоштовно і корисно!

  Терехов.