Яндекс і посилальне, економія на текстах, хороші позиції і рознос сервісу

315

Головна новина, про яку говорять усі: Яндекс скасував посилальне ранжування. І дослідження доводять, що для багатьох сайтів це — провал. Є і хороша новина: скасування посилального поки тільки по Москві і тільки для комерційної видачі, тому загального срача на форумах ще немає. Але може бути і таке, що завтра, наступного тижня або через дві Яндекс викотить скасування посилального на всю видачу і почнеться повна велика ж… Для тих, хто замовляв дешеві статті низької та середньої якості, це означає значний обвал позицій зовсім скоро. І чим швидше ви почнете замовляти якісні статті для хороших позицій, тим швидше Ваш дохід і позиції стануть стабільнішими.

Я думаю, що Ви, як і я, втомилися від докучливих бірж копірайтингу, які зроблені під копірку. Сьогодні під мій скрупульозний орлиний погляд потрапило копірайтинг-агентство GodsOfContent (боги контенту, як хвалебно вони себе назвали), і не знаю, як сильно вона зацікавить вас, але мене «боги» зацікавили…

Чим підкуповує GodsOfContent?

У вас було так, що у Вас є сайт, але до Вас в гості заходить мало користувачів? Тоді вистачить втрачати гроші Вам слід збільшити відвідуваність свого веб-ресурсу! Інакше, потенційна аудиторія попливе до конкурентів! Саме тому GodsOfContent дарує Вам 5$ для замовлення статей для поліпшення позицій! Не пропустіть свій шанс — ця бонусна акція дуже дуже строго обмежена. Кількість грошових подарунків тане не по днях, а по годинах. Реєструйтеся прямо зараз і поповнюйте особистий рахунок на суму від 1$. Потім звертайтеся в службу підтримки та отримуйте своїх «5 золотих» вже сьогодні! А завтра, отримані тексти будуть працювати на Вас.

Чим виділяється GodsOfContent?

Раніше я скептично ставився до цього пункту, поки не прочитав кейси клієнтів, які вони чомусь сховали дуже далеко, і з їхнього боку це нерозумно. Але зараз я переконався в тому, що GodsOfContent пишуть тексти для хорошого ранжирування сайту і позицій.

Історії клієнтів GodsOfContent

Примітно, що грошей на просування сайтів або не виділялося взагалі, або вкладалися смішні суми.

  • Кейс 1. Як ми отримали 221 093 користувачів на сайт, витративши лише ~150$ на написання SEO-текстів

  • Інтерв’ю з замовником GodsOfContent. 48 155 клієнтів за ціною….

Яндекс і посилальне, економія на текстах, хороші позиції і рознос сервісу

  • Як клієнт GodsOfContent отримав 19 368 безкоштовних користувачів з пошуку за 156.02$ з окупністю (ROI) 347%

Яндекс і посилальне, економія на текстах, хороші позиції і рознос сервісу

Подивившись кейси, я зрозумів, що позиції від текстів GodsOfContent ростуть, як на дріжджах.

Які гарантії дають?

0% комісія для замовника. Стандартним поверненням грошей і хорошою підтримкою і всебічною допомогою бувалого клієнта вже не здивувати.

Які незвичайні гарантії я знайшов?

1. Приємно було, що, якщо стаття не сподобається, гроші за неї повертаються буквально в 3 кліка. І чим більше я вникав в суть роботи GodsOfContent, тим сильніше розумів, що у них варто зробити пробний замовлення хоча б на одну статтю.

2. Статті точно в строк. Якщо автор сказав, що напише статтю за 12 годин то ні бабусин потоп, ні відключення світла перешкодити йому не зможе. Адже навіть якщо таке і станеться. То ви безкоштовно отримаєте статтю. Ну є один момент. Ще є час поки для вашого завдання буде знаходитися автор. Ну зазвичай на це йде не так вже багато часу.

Приємною новиною стала партнерка «богів».

Платять 70-80% від доходу сервісу, в той час, як інші — лише 20-30%.

Зацікавила цитата з сайту

Чому економніше замовляти через GodsOfContent ?

Факт: у 90% випадків ви не можете оцінити рівень автора самостійно, і фрілансер, який реально коштує 2$ за 1000 знаків, може вам «втулити» свої роботи за 4$ за 1000 знаків.Вас буде влаштовувати якість статей, яке реально коштує 2$, а не 4$, і ви будете ще довго переплачувати за роздута зарозумілість автора. GodsOfContent захищає вас від таких непорозумінь

 

Яндекс і посилальне, економія на текстах, хороші позиції і рознос сервісу

Кому не підійде сервіс?

Экономщикам, які лише з часом зрозуміють, що хороші СДЛ зі стабільними позиціями дають тільки правильні SEO-тексти для людей.

Перш ніж ви зрозумієте, що GodsOfContent — це тексти для високих позицій, прочитайте детальний опис сервісу, подивіться приклади статей.

Що не сподобалося?

Не зовсім доопрацьований сайт, можна вибрати автора самостійно, часом помітив дрібні косячки. Зате тексти, як я зрозумів з історій клієнтів, добре займають позиції. А мені це важливіше функціоналу. Також можна легко відмовитися від статті, якщо вона не сподобається. Окремо порадувала щедра партнерка.

Тільки найшвидші отримають безкоштовно 5$ для замовлення текстів для хороших позицій при поповненні на суму від 1$. Це просто кулі. Скористайтеся нею, поки не полетіла! Кількість бонусних грошей дійсно дуже обмежена. Так що зареєструйся, поповни рахунок на суму від 1$, напиши на підтримку і безкоштовно отримуй 5$ на рахунок. Бонуси тануть з кожною хвилиною.

Вище текст, який написали від мого імені, причому дуже непогано потрапили в стилістику, так і в манеру оповіді, обороти, манери і тд. Тобто вилитий я (98%), але не я. Тобто майже я, дуже схожий, але не я. Прочитайте, заодно подумайте, може вони дійсно вміють писати саме ті тексти в тому потрібному стилі, який потрібен саме для ваших проектів.

Терехов.