Хто буде з нами будує регіональний SEO бізнес?

318

Кількість коментарів минулого анонсі мене порадувало і дуже сильно. Як я і обіцяв, ми з вами будемо ЦЕ робити разом. Але я вирішив не запускати це у вигляді марафону або конкурсу, а просто зібрати в одному місці якийсь набір знань-мінлива, прочитавши які ви б могли все зробити самостійно, природно, при бажанні.

На BizzTeams я зробив для цього спеціальний розділ, в якому ми будемо обговорювати тільки регіональне SEO і все що з ним пов’язано. Інформація там з’являється, спілкування починається і мене це дуже радує. У планах якийсь лендінгем з регіональними конторами, з контактами, щоб зібрати в одному місці тих, хто в темі і кому можна довіряти потенційними клієнтам, яких, в принципі, ми так само будемо залучати до нас на форум.

Справа в тому, що форум під ці завдання набагато зручніше формату блогу, тому спілкування я перемістив туди. На блозі залишаться анонси, можливо якісь бадьорі речі, можливо я когось виділю окремо і напишу з дозволу автора історію успіху або опублікую гостьовий пост. До речі, якщо вам є про що розповісти, я з задоволенням опублікую пост і у себе на блозі.

Ну а поки велкам в розділ регіонального SEO, реєструйтеся, задавайте питання, розкажіть про себе, пропонуйте свої послуги. Чекаємо з розпростертими обіймами. Нас поки що мало, але буде багато. Так і обмін досвідом буде тільки на користь.

Терехов.

Постової — ефективне навчання Forex.