Вакансія у PropellerAds, Санкт-Петербург, з % виходить від 100 000 рублів на місяць

296

В продовження того поста про роботу для вебмайстрів в Пітері. Завдяки великій кількості відвіданих конференцій у мене з’явилися знайомі в компанії PropellerAds.com. Вони зараз в пошуку нових співробітників в пітерський офіс. Робота цікава, команда класна, досвід отримаєте величезний, хоча не думаю, що звідти захочеться йти.

Основні вимоги до кандидатів

 • величезним плюсом буде досвід хоча б дрібного медіа-баїнгу, взагалі якийсь досвід роботи в рекламі, розуміння специфіки банерної реклами в Інтернеті, або досвід продажів в Інтернеті або будь-якої іншої області (так як зрозуміло, що, щоб встановити контакт з майданчиком, потрібно вести переговори по листуванню, бути наполегливим та переконливим, активним, комунікабельним)
 • англійська мова (або будь-який інший європейський іноземна мова) на рівні впевненого листування (так як робота з буржуйскими майданчиками, на 99% листування з іноземними майданчиками по скайпу)
 • бажання заробляти, а це визначає наступне важливе особисте якість — наполегливість:).

Ось, наприклад, у хлопців з поста на форумі одному добре відомому у вузьких колах прийшов кандидат, який трохи сиджами займався в свій час, потім трохи арбитражил ру трафіком на підписках, потім трохи займався seo-оптимізацією, тобто всім потроху на середньому рівні, не «супер-стар» спочатку здався, але адекватний, комунікабельний, голова на місці — так ось він вже показує дуже хороші результати, за перший місяць заробив без особливого напряга 45 До і за темпами впевнено виходить на 2-3 місяць на дохід від 100 до і вище.

Обов’язки з офіційною версією вакансії

 • Пошук потенційних майданчиків в Інтернет;
 • Аналіз майданчика (обсяги, конкуренти);
 • Встановлення контактів з майданчиками, проведення переговорів і узгодження умов;
 • Отримання тегів в відділі реалізації на основі вимог майданчиків і перевазі замовника;
 • Створення облікових записів для нових сайтів, передача коду майданчику;
 • Моніторинг статистики, порівняння даних за підсумками дня і тижня);
 • Взаємодія з фінансовим відділом;
 • Підтримка зв’язку з майданчиками (контроль трансляції рекламних оголошень, аналіз відвідуваності сайтів, якості трафіку).

В принципі їх можна не читати, так як все що треба я озвучив вище.

Важливе зауваження

Причому дуже важливо — майданчики не потрібно шукати для встановлення контактів «холодну» і не зрозумій де, вже є база готова з майданчиками, що пройшли відбір за різних фільтрів, співробітник працює вже відразу з цією базою, потрібно вийти з майданчиками з цієї бази на зв’язок і зав’язати взаємовигідні стосунки!!! А це величезна економія часу і можливість відразу почати працювати на встановлення контакту і спілкування.

Не треба довго в’їжджати і вникати — треба приходити і починати працювати. Все є. Як працювати — навчать.

Зарплата

Оскільки чоловіки шукають в офіс, є фікс 35 До, на перші 2 місяці (так званий випробувальний термін, поки людина врубається в тему і набирає обертів, через 2 місяці залишається фікс 30 До і починає додаватися бонусний відсоток від напрацьованих співробітником майданчиків (бонусний відсоток фіксований і дорівнює 3% від профіту співробітника з його майданчиків).

З досвіду, якщо людина адекватно працює, бонусний відсоток вже через 3-4 місяці повинен зрівнятися, а то й перевищувати суму фікса, і далі продовжувати рости. Тоді чоловік і виходить на загальний дохід порядку До 100 і більше. Природно, для цього треба працювати

Ще приклад

При підключенні 2-3 середніх (min 50К показів daily) зарубіжних сайтів в тиждень, тобто близько 13-15 в місяць, новачок виходить через місяць на заробіток порядку 40К, а потім набирає обертів, і через 3-4 місяці має можливість заробляти до 100 і більше.

Режим роботи

З 12:00-20:00 та комфортний офіс.

Хто хоче працювати і вчитися інтернету» за пристойні гроші в компанії фахівців-практиків — пишемо мені на [email protected] з позначкою «PropellerAds вакансія». Переправлю куди треба прямо і безпосередньо.

Терехов.

Постової — круті зволожувачі повітря, ось цей дуже навіть нічого.