Солодка партнерка від Setup.ru: до 1150 рублів за користувача

301


 

Отримуйте гроші незалежно від того, чи скористався наведений вами клієнт платними послугами! Проста і вигідна партнерська програма Setup.ru: 1000 рублів за купив тариф клієнта і 150 рублів за кожного залученого, опублікував безкоштовний сайт.

Всього 1 хвилина на реєстрацію облікового запису Setup.ru і ви стаєте володарем рефссылки, яка і буде фіксувати ваш заробіток в системі. Розмір прибутку контролюєте тільки ви, а бажаючі завжди є! Ваш рахунок буде регулярно поповнюватися завдяки унікальному пропозиції по безкоштовному створення сайтів і цілого комплексу професійних фішок в платних тарифах Setup.ru.

У вас є блог? Ви напевно вже спланували, як розповісти про партнерці своїм читачам. Мінімум часу на підготовку, і можна «закинути» інформацію в маси. Однозначно хтось давненько подумує про створення сайту і хоче заощадити. А тут ви з відмінною пропозицією безкоштовно створити сайт на базі інструментів Setup.ru. Всі залишаються у виграші, ви отримуєте гроші.

Солодка партнерка від Setup.ru: до 1150 рублів за користувача

Не є прихильником соціальних мереж і поки не обзавелися сайтом? Все одно заробляйте на партнерці Setup.ru! Шукайте рефералів на тематичних форумах, сторонніх сайтах. Це можуть бути співтовариства початківців фотографів, дизайнерів, репетиторів, перукарів та ін Розміщуйте банер або посилання і отримуйте оплату за кожного, хто прийшов на Setup.ru.

Що нам говорить статистика? 6 з 10 нових клієнтів купують Setup.ru платний тариф і розвивають свій сайт. 90 000 запитів «де створити сайт» Яндекс фіксує.Wordstat щомісяця! Шляхом нескладних обчислень і залучення всього 3-х клієнтів в день ви заробляєте 100 000 рублів на місяць. Щоб полегшити собі це завдання, робіть ставку на микробизнесменов і новачків.

Солодка партнерка від Setup.ru: до 1150 рублів за користувача

5 кроків, щоб почати заробляти з Setup.ru

 • Зареєструйтесь в системі: Setup.ru.
 • Скопіюйте свою рефссылку на сторінці програми: http://Setup.ru/client/referral.
 • Розміщуйте посилання або активний банер на форумах, тематичних сайтах, «жовтих сторінках», у блогах, соціальних мережах, робіть поштову розсилку.
 • Вкажіть переваги і реальні вигоди для тих, хто створює сайт і купує тариф Setup.ru. Так ви гарантовано отримаєте більше.
 •  Виводите свої гроші на QIWI-гаманець або Webmobey з системи раз в 2-3 дня.
 • Детальніше про заробіток:

  • 1000 рублів — за купівлю клієнтом тарифу «Вічний», «Shop» або «Pro».
  • 150 рублів за публікацію безкоштовного сайту та отримання домену.

  Вам не обов’язково створювати свій сайт в Setup, щоб заробляти на партнерській програмі. Більш детальна інформація про програму по посиланню: http://www.setup.ru/about/referral