Карма ЅЕОшнико-вебмастера — хороша і погана

285

Візьмемо для прикладу вебмастера Петю і вебмастера Васю. Обидва прочитали від кірки до кірки блог Терехова і розуміють як створення сайтів під партнерські програми, а так само про те, як на них залучати трафік.

Припустимо роблять все однаково, обидва знайшли кодера під WordPress, який запив їм одну і ту ж тему в декількох варіаціях, уникализировали, текст замовляли на одній і тій же біржі, і верстка зроблена грамотно з точки зору SEO, і сайти не схожі на аффилиаты.

Загалом все зроблено по розуму, красиво, і ідентично. Проходить півроку, хлопців орють мов бджілки, генерує контент, наполняютс сайт актуальною інформацією, сайти індексуються, все ок.

Тільки ось одна дилема, у Петі все росте і сайт вже почав відбиватися, а Вася тільки і робить, що вкладається, а віддачі немає.

І начебто бабло вкладено однакове, і начебто б вкладалися приблизно за одним і тим же напрямках, нічого сильно один від одного не приховували (пиво п’ють по п’ятницях і діляться скилами). І в одного все росте, а в іншого немає.

І найголовніше, проект кожного одне в одного на виду.

Відповідь на дане питання знаходиться тільки один — карма погана. І карму треба почистити, причому як на стороні яндекса, який дає хороший трафік, так і на власній стороні, починаючи від ноутбука (віруси можуть бути) і закінчуючи душевними даними.

Душу почистити добре, кажуть, можна в Тибеті і в Індії. Хто реально прочистився, знаю таких, просто вони після просвітління по-іншому підходять до вирішення поставлених завдань і в підсумку досягають результату.

У вас є приклади впливу поганої карми на результат в онлайні?