CyberMarketing 2013 — велкам на колір російського SEO

302

Ти записався на «CyberMarketing 2013»?

Знаєте, де збереться весь цвіт російського SEO 11 жовтня? У Москві, звісно. На галузевій конференції «CyberMarketing 2013». Досвід минулих років показує, що навіть випадково прийшли на конф люди за компанію з друзями, починають «шарити» в SEO і іноді навчати інших людей!

І не дивно, там же будуть найпотужніші доповідачі: Сергій Кокшаров, Євген Костін, Станіслав Ставський і ще багато крутих спеців! Кожен з них приготував по одному з доповіддю, в якому зібрав весь свій досвід і всі свої фішки. Все, що вони розкажуть, було випробувано у справі і вже принесло плоди. Про те, як вони впроваджували інструменти і який результат отримали у підсумку, почуєте на конференції. Цим людям зовсім не шкода ділитися інформацією, адже всі вони працюють на благо рунета. Круто, правда?

Але не тільки очима та вухами ви будете працювати на цій конференції. Багато чого можна буде помацати: наприклад, продукти, представлені на виставці «CyberMarketing 2013». Компанії вже «забивають» вигідні місця на стендах, намагаючись бути в числі перших, що показали свій товар особою. Схоже, буде захоплююче!

Відмінно, що квитки на конференцію цілком доступні: 8000 рублів за все про все, включаючи фуршет та особисті бесіди з доповідачами. А для тих, хто страждає нерішучістю, після 10 вересня ціна зросте до 9000, але це ж не страшно, правда?

Загалом, думайте самі. Якщо хочеться знайти нових ділових партнерів і набратися досвіду в SEO — welcome!

Взагалі дуже хороша і приємна конференція, на якій мені завжди подобалося бувати, але в цьому році 11 жовтня мене не буде в Москві, є інші справи в іншому місті. Тому із задоволенням поділюся своїм особистим запрошенням з одним з читачів мого блогу.

Хто хоче на конференцію — пишемо в каментах, чому і навіщо я повинен віддати свій квиток саме вам. Успіхів у SEO!

Терехов.