Конвертація і заробітки на форматах FLIP and FLOP

374

Песимісти кажуть що формати старих добрих тізерів здихають. Оптимісти кажуть що вони ще працюють. Реалісти на них заробляють досі. А Teasernet ввів нові безпечні формати для конвертації існуючого трафіку, що дозволяє вебмайстрам просто палити конвертом, а рекламодавцям отримувати ще більше трафіку з високим CTR. А формати безпечні в тому плані, що пошуковики та інші двигуни інтернету не карають сайти.

Teasernet одна з найбільш популярних систем на ринку працює більше п’яти років. За весь час був накопичений чималий досвід роботи. Нещодавно Я особисто познайомився з одним із засновників, він мені дуже багато цікавого про трафік розповів…

Було у мене до нього пара питань — він сказав, що тільки через саппорт. Він (саппорт) швидко відповідає і відразу по справі. Про ввічливість нагадувати не варто — це аксіома.

Тизери — це стандартний інструмент монетизації трафіку. Teasernet приготував нові формати — FLOP (Flash pop-in) і FLIP (Flash in page). Тизери самі по собі непогано грошей приносять, а якщо з ними поєднати і FLIP FLOP, то взагалі ядерна суміш вийде. Як виглядають ці формати, можна подивитися тут. До речі кажучи, Teasernet першими викотив дані формати реклами в рунеті. Першопрохідці… Якщо чуєте або FLIP FLOP — то це Teasernet, якість і надійність.

Акція від Teasernet для учасників системи

Умови акції для рекламодавців

 • Створи Flip — кампанію
 • При досягненні обсягу викуповується трафіку на суму в 50000р отримаєте бонус
 • Бонус= 30% від витрачених на Flip-кампанії коштів
 • Акція триватиме з 16.11.2012 до 16.02.2013
 • Після 50000р витрачених на Flip формат, кожен понеділок Ви будете отримувати 30% від витрачених минулого тижня коштів на Flip — кампанії
 • Умови акції для вебмайстрів

 • Розмісти на своєму сайті Flip.
 • Після двох тижнів безперервного розміщення нового формату отримуй бонус
 • Бонус= 20% від зароблених Flip-форматом коштів
 • Акція триватиме з 16.11.2012 до 16.02.2013 — цілих !!!півроку бонусів
 • Бонус нараховується на аккаунт кожен понеділок в розмірі 20% від зароблених коштів на Flip за минулий тиждень
 • Скільки і як грошей платять?

  один ось товариш отримав ось таку суму недавно.

  Конвертація і заробітки на форматах FLIP and FLOP

  До речі виплати завжди точно в термін і вчасно без нарікань.

  Які сайти беруть?

  Звичайно сайти з трафіком, переважно з пошуковим. Причому приймають сайти з трафіком від 50 уніків на добу з пошуку, що, погодьтеся, дає хороший старт тим, хто ще тільки вчиться трафік з пошуку добувати. У мене, до речі, є кілька таких сайтів. Пробую.

  Поки рекламодавці «валять» потестувати новий формат реклами, поки ще в силі передноворічна лихоманка, під час якої «закривають» бюджети, потрібно діяти: реєструватися в системі, додавати сайти і заробляти. І звичайно ж експериментувати з форматами.

  Грубо кажучи, нахиліться і підніміть гроші, які лежать у вас під ногами. Тим більше що монетизація трафіку вигідніше і безпечніше для довгострокових проектів монетизацією тизерами і FLOP&FLIP ами. До речі про пошуковий трафік — як його отримати досить просто? Зв’язка wordpress+seo плагіни+пристойна тема+ 100-150 статей під нч + 1000 рублів на посилання/ретвіти: 50+ уніків точно з пошуку отримаєте. Беріть при цьому загальні широкі ніші, де трафіку і багато запитів.

  Справжні джедаї працюють приблизно так само, тільки з іншими движками (самописними здебільшого), іншими обсягами семантики, але незмінним залишається лише одне — Teasernet, мережа на якій джедаї вигідно конвертують трафік.

  Терехов.