Антоха WebNetc розповідає про свою партнерську програму VipWaps.com

348

Доброго дня. Мене звуть Антон і я роздовбай. Уявляю вашій увазі партнерську програму по сливу мобільного трафіку: VipWaps.com.

Я творець цієї партнерки займаюся мобільним трафіком ось вже 3,5 року. За цей час я побачив досить багато: закриття багатьох партнерок, невиплати партнерок. І питання, куди лити — працював привыше всього. Пізніше, я сколлекционировал всі топові партнерки, і винайшов TDS (тоді я ще не знав, що таке вже є, і по суті придумував з нуля).

Отже, я мав свій траф, у яких мтс лився в одну партнерку, мегафон в іншу, а білайн взагалі на мидлети. І при цьому отримував максимальний конверт. Який між іншим, досягав у 2 рази вище за доходом, ніж якщо б я лив весь траф на одну з цих партнерок. Я чітко розумів, що так краще, тому після почав скуповувати мобільний трафік взагалі у всіх сайтів рунета, та зливав його таким чином, сплачуючи вебмайстрам на 25% більше грошей.

Зараз, я вже маю ряд дуже великих партнерів і закликаю всіх зливати обдумуючи трафік. Партнерська програма vipwaps, як раз заснована саме на цьому методі, правда довелося йти вище, і вже обзаводитися зв’язками з білінгом і погоджувати лендінгем(брати їх) у вже наявних партнерок. На виході получилсь те, що маємо вже зараз. Крім цього довелося брати потрібний функціонал вже имеющися партнерок, який був би корисний для вебмайстрів.

Так, наприклад дуже прижилася система «3 кола». Що це означет? Людина приходить на ваш сайт, і його редиректит на лендінгем. Людина підписується, після переходить в архів платника (музика, фільми, порно — не суть). Власне, система 3 кіл дозволяє досягти максимального конверта.

Як це виглядає зараз? Людина переходить на лендінгем, підписується, після переходить на наступний лендінгем і знову ж підписується, отримуючи вже 2 сховища файлів. Аналогічно і з третім колом. Дуже прижився у цій системі «інтернет клік».

Інтернет клік — разове списання у великій кількості. Зараз, максимальний конверт дає списання 200 руб з балансу. По суті 1 ребилл. Т. к. він зачіпає велику частину грошей, то дуже рекомендую спочатку провести звичайну підписку, а після вести на лендінгем з інтернет кліком. Якщо у вас є трафік, і ви шукайте собі партнерку, тому що вас не влаштовує конверт, або раптом ви відчуваєте шейв, то обов’язково пишіть мені і ви зможете побачити, на що здатний ваш трафік в повному обсязі.

Ну, і не був би це повний пост, якщо б я не навів статистику своїх партнерів, які дали згоду.

Цей партнер працює з нами з 9 вересня. Щоб він перейшов працювати до нас — треба було довгих 8 місяців переговорів. Максимальний вихлоп, який він одержував раніше працюючи з іншою партнеркою протягом 2 років: 3000 руб /добу.

Відзнач можна і те, що коли він зливав трафік на іншу партнерську програму — він був вище. І, щоб максимально отримати користь перед новою системою монетизації трафіку (перед прилендами) — вони використовували чорні способи, за що партнер отримав фільтр. Разом ми з ним зараз від нього позбавляємося, щоб отримати максимальну користь від співпраці. Максимальний дохід був 7000 руб /добу.

Антоха WebNetc розповідає про свою партнерську програму VipWaps.com

Це топ 2, з усього нашого топа. На жаль, топ 1 вирішив не розкриватися і залишити все конфидициально. Другий, відкритий хлопець, з яким ми тестуємо всі можливості. Що я можу сказати про нього? По-перше, 50% підписок — він продає мені, 50% залишає собі. Тобто, за ці 2 місяці, був середній дохід без продажів склав би 25000 /добу. Зараз ми тестуємо нову свіжу ідею для монетизації. Це можна помітити по останньому дню 10.11.2014, де слитов в 3 рази менше трафіку, а дохід на рівень вище.

І це тільки початок. Будемо раді вас бачити серед партнерів. Переконливе прохання, для тих, хто хоче почати зі мною працювати писати мені особисто, щоб ми могли обговорити і поставити роботу з вами на кращі лендінгем — відразу.

Координати для зв’язку:
scype: antohka55
icq: 598934923
mail: [email protected]