Як я став директором PR admitad замість керівника партнерки aviasales

349

Все що не робиться — однозначно на краще. Це факт, в якому я переконуюся стабільно раз на місяць, іноді навіть частіше. Але почнемо з передісторії.

В кінці серпня 2012 року мені в скайп стукнув Костя Калинів і запропонував проспонсорувати конкурс під партнерську програму aviasales. Відмовлятися від такої пропозиції було нерозумно і так народився конкурс aviasales.bizzteams.ru. Потім вже в грудні, ближче до завершення конкурсу ми з нею терли про те про се і я поділився думкою, що хочу наступну зиму провести в Таїланді, і чи буде якась цікава робота та/або підробіток на цю тему.

Він одразу запропонував мені фул тайм і посаду керівника партнерської програми як самого aviasales.ru, так і західного jetradar.com. А це означало:

  • переїзд в Тайланд за рахунок компанії
  • ну дуже цікава робота в класній команді
  • подорожі по робочим питанням і виступи на різних конференціях
  • всілякі плюшки aviasales, яких дуже і дуже немало
  • про зарплату я взагалі мовчу, Костя одразу назвав мені суму від xxxx $, яку в Москві отримують дуже мало…

Погодитися відразу не вийшло, дружина сказала, що спочатку потрібно прочекати клімат для всіх членів сім’ї, в першу чергу для сина і для неї. Відразу залізно-гарантоване «та» я Кості не сказав, сказав як є, і на лютий 2013 року ми стали шукати тур і квитки на Пхукет. Було це в січні місяці…

І в тому ж січні місяці дзвонить Костя і каже, що вакансія щойно зачинилися… Образ бути не могло, та їх і не було, розчарування, що не вийшло те, про що багато хто може мріяти. Розчарування, напевно, було, тому що не вийшло потрапити на роботу мрії… Але все що не робиться, то на краще.

Почну з ще однією передісторії. В минулому році я почав активно працювати в партнерській мережі admitad як вебмайстер і робити сайти під admitad на товарному фіде, про що написав кілька постів (раз, два, три) і скоро напишу ще — є чим поділитися. Пізніше Олександр Бахманн запросив мене в офіс admitad в гості, там ми нарешті познайомилися особисто. Він багато розповідав мені про систему, показував як конвертується трафік, скільки взагалі можна заробляти, скільки заробляють топи, як з мінімальної кількості трафіку вичавлювати максимум і так далі.

Але більше він розповів про проблеми партнерського маркетингу в рунеті, про відсутність готових інструментах аналітики… загалом він мене «заразив» місією admitad цивілізованого розвитку партнерського маркетингу в рунеті на благо як рекаламодателей, так і вебмайстрів з трафіком…

У січні-квітні я я продовжував активно працювати над проектом bizzteams.ru ми запустили другого пінгвіна penguin.bizzteams.ru з призовим конкурсом вже в 12000$. І потім я поїхав на КиБоРиФ 2013… Там ми знову перетнулися з Олександром і він покликав працювати в admitad…

Як я став директором PR admitad замість керівника партнерки aviasales

Так з середини травня я займаю посаду і виконую PR директора партнерської мережі admitad. Переді мною стоїть дуже багато цікавих завдань, не завжди вимагають стандартних рішень і підходів. Від цього робота стає тільки цікавіше.

Якщо у вас є якісь питання по роботі з партнерською мережею, побажання, зауваження і тд, можете сміливо писати мені на [email protected] Будемо намагатися все вирішити.

Крім того, запрошую вас на безкоштовний семінар для вебмайстрів по заробітку на партнерському маркетингу, який відбудеться 18 червня. Вести семінар буде сам Олександр Бахманн, генеральний директор admitad. Подробиці за матеріалами семінару тут.

P. S. Цікава робота в задоволення — це той ще кайф. Бажаю вам такої роботи і такої ж кайфу.

Терехов.