Антикризовий хостинг — спеціальна пропозиція від king-servers.com

303

В тему попереднього поста і особливо каментам до них, зі мною списався представник https://king-servers.com/ і зробив реально цікава пропозиція для тих, кого влаштовує поточний хостинг, але перестала влаштовувати його ціна із-за динамічності курсу євро і долара.

Суть антикризового пропозиції

 • Для виділених серверів King-Servers дарують 100$ на рахунок і довічну тих повну підтримку (яка коштує 30$ в місяць)
 • Для віртуальних — X2 ресурсів при оплаті від 3х місяців
 • І найголовніше — безкоштовно допомога в переїзді і адаптація з поточного говнохостинга — мені здається це актуально зараз.
 • Якщо ви з тих чи інших причин хочете змінити хостинг, і у вас є зустрічна пропозиція для King-Servers — пишіть на пошту [email protected]

  Антикризовий хостинг — спеціальна пропозиція від king-servers.com

  Окремого згадування хочеться зробити про конструктора вашого майбутнього сервера. Він такий!

  Антикризовий хостинг — спеціальна пропозиція від king-servers.com

  Конструируйте, вибирайте всі параметри і пишіть Володимиру поштою. Впевнений, що домовтеся, плюс переїзд і безкоштовна технічна підтримка.

  Про хостинг

  • працює з 2008 року зі своїм власним обладнанням
  • розміщується на майданчиках в США, Нідерландах і Росії
  • власні ip мережі від Аріана і Райпа
  • преміум канали в Нідерландах
  • багато серверів з моментальної активацій.
  • гнучкий конструктор з конфігураціями під замовлення, будь-яка збирається під замовлення клієнта
  • кваліфікований персонал підтримки 24/7
  • 100% керовані рішення SuperMicro серверів
  • моніторинг всіх серверів 24/7
  • Кілька основних провайдерів
  • Аптайм 99.9%

  Відгуки про хостинг King Servers

  Наводжу відгуки з Zapili.net — http://zapili.net/vps/162

  New10: Перейшов до них з весни цього року,були нюанси з навантаженнями, але потім налаштували,в цілому мене влаштовує!

  Evilin: два роки вже з кингсами. міняти хостинг не планую!

  Logist: Взяв сервер у King-Servers майже рік тому, про свій вибір жодного разу не пошкодував. Техпідтримка реагує швидко, вирішує питання професійно. Бажаю їм успіхів у бізнесі!

  Ixtructor: Користуюся 9 місяців. Дуже радує саппорт, завжди оперативно вирішують проблеми не тільки із сервером, але і з деякими сценаріями. Я задоволений

  Gimcnuk: Сервер 6 місяців. Перевезли зі старого місця моментально, з тиждень безкоштовно сидів на більш потужному сервері (хоч і вигод з цього ніяких не зробив) поки замовленого чекали. На самому початку була проблема з відключенням електрики і зльотом баз. Відновили. З тих пір проблем немає. Можна відмовлятися від підтримки icon_cool.gif Єдине, що не влаштовує: IP дорогуваті, ще й піднялися в ціні. Було ще маленька незручність — епейсервис не брали. Але, зараз не сильно хвилює, змінююся 1:1 і плачу пакусмом.

  Smsupport: Хороші впс. Рекомендую.

  Mamba: Юзаю, поки політ нормальний. Ціни не ломлять.

  Maxgmg: Купив серв з xeon під невеликий нетворк, допомогли з ftt2, поставив все норм. Поки близько 3х місяців у них, проблеми сапорт допомагає вирішити.

  Langly: Кілька років користуюсь, все ок. Техпідтримка відмінна, ніколи не динамії і грошей не вимагали ? Реакція на звернення зазвичай моментальна ? Спасибі!

  Flaer: Хороший хостер, всі проблеми вирішуються досить швидко. Проблем і падінь не більше ніж коли був у адвансеров, але там я завжди був винен і адміністрування строго за тарифом, що не важливо вирішили проблему чи ні, хвилини сверхнормы плати…

  Foxwar: Беру вже давно серваки, відмінні ціни, зараз зробили зручний конструктор конфігів, можна зібрати на будь-який смак, підтримка відмінна, навіть вночі відповідають швидко, загалом рекомендую! У кого ще немає тут сервера Реєструйтеся!

  Ighost: З недавнього часу працюю з ними, але сервісом оч задоволений

  Maximalist: Взяв недавно віртуальний сервер в штатах Сервак ні разу не падав (на відміну від деяких) ТП адекватна, і відразу розуміє, що тобі потрібно, і швидко реагує на прохання Побільше б таких хостерів, і таких працівників ТП Спасибі

  Slaveofmoney: дякую Всім вибрав www.king-servers.com

  Myzikk: Для своїх двох нових проектів вирішив взяти у King Servers VDS. Працюємо вже місяць, Роботою хостинг компанії дуже задоволений. Особисто мені в першу чергу важлива якість надання послуг, у даної компанії це на висоті!

  Mish-ka: Ось пішов третій місяць, як я орендував сервер. Круто. Дуже круто. Техпідтримка просто на висоті. Бажаю процвітання та успіхів. Дуже рекомендую.

  Malle4a: Вирішив перевірити чи дійсно відповідають «ціна/якість». Було це десь місяць тому і таки здивувався, все у хлопців на вищому рівні. Тепер точно буду користуватися вашими серверами! Спасибі!

  Fausth: Взяв VDS-NL-512. Для початку — відмінно! Саппорт швидкий, чуйний і доброзичливий, безкоштовно допомогли перенести всі проекти (приємно порадувало, що підійшли до справи грамотно, зробили швидко і якісно) плюс трохи проконсультували за моїми питань. До цього не траплялося користуватися хостингом з таким рівнем сервісу, мало хто так само піклується про користувачів, так що з урахуванням цього факту ціна дійсно більш ніж вигідна. King Servers, процвітання вам і стовідсоткового аптайма!

  Якщо ви ще думаєте над хостингом, просто напишіть Володимиру https://king-servers.com/contacts/ і він вирішить всі ваші проблеми, пов’язані з хостингом. А ви займайтеся своїми проектами :).