Робота в Пітері для вебмайстрів, з/п 100к в місяць

299

Мої добрі знайомі, які в Пітері професійно займаються трафіком, запрошують на роботу вебмайстрів та/або, коротко, інтернетчиків (називайте як хочете) які добре вміють або не дуже добре, але вміють і розуміють, що таке трафік і як з ним працювати.

Чому б просто не ретвітнути посилання з вакансією на хедхантере? Питання в тому, що робота та й сама пропозиція по суті справи унікальні. Тому пітерці, знаючи мене і аудиторію мого блогу, попросили проанонсувати це справа в надії знайти ту зірку, яка хоче інвестувати в себе, в свої скіли, при цьому за чужі гроші.

Повторюся, інвестувати ви будете свого часу в свої навички та досвід і за це отримувати гідну зарплату. До речі про досвід. У лютому ми сумарно чотири години спілкувалися з директором по трафіку цій компанії, і за ці 4 години я дізнався про трафік більше, ніж за чотири роки роботи в інтернеті». Слово «ремаркетинг» тут просто метрова вершина двохсот метрового айсберга.

Якщо проводити аналогію, то можна навести приклад дизайнерів і студії Лебедєва. У вакансії ж йдеться про вебмастерах і компанії, яка працює з трафіком (з певних причин не хочу називати компанію, щоб не наврочити вас вебмайстрів). Молоді дизайнери в студії Лебедєва працюють за вдвічі меншу суму близько року і за цей час настільки прокачуються, що потім їх беруть і на 100к, і на 150к в місяць, тому що вони вже «вміють», тому що вже «навчилися».

Що потрібно буде робити

монетизувати трафік різними способами, тобто робити гроші в інтернеті, тільки в промислових масштабах

Цитата з листування з пітерської компанією

Потрібні шарящі люди, з досвідом заробітку в мережі в якості вебмайстрів, ті, хто працював з файлхостингами/розкручував CJ/постив у TGP/робив дорвеї, тобто розуміє, звідки беруться гроші в мережі, вміє гуглити і розбиратися в нових темах.

Єдиний момент — це робота в офісі. Відносно вільний графік з 12 до 20, п’ятиденка. Офіс до речі шикарний, на рівні офісу яндекса, принаймні не гірше. Ще один плюс, і дуже важливий #ящетаю, колектив молодий, з директором можна легко поспілкуватися за обідом.

Якщо ви не місцеві (пітерські), але дуже хочете і реально можете, питання з переїздом не проблема. Допоможуть. Пітер, до речі, влітку прекрасний і навіть взимку мені там не дуже холодно. Пітер взагалі прекрасний у будь-який час року. Це Пітер. Офіс до речі знаходиться в центрі в 50 метрах від станції метро. Дуже зручно добиратися звідусіль :).

І найголовніше — це скіли, по суті справи ваше залучення в цікавий процес монетизації трафіку, за що вам будуть платити, при цьому на закупівлю трафіку ви не будете ризикувати своїми грошима.

Хто бажає стати крутим фахівцем — пишіть мені на [email protected] Гідних кандидатів відправлю за призначенням на співбесіду. Успіхів. Приємних роботодавців. Успішної кар’єри.

Терехов.