Швидкий старт партнерської вітрини товарів під admitad

302

Як запустити свою товарну вітрину під admitad?

Для цього зазвичай потрібно замовити дизайн магазину у дизайнера, після цього замовити верстку і після всього цього знайти програміста який все це перенесе на систему управління adCMS. У багатьох цей процес затягується на кілька місяців, і результат не завжди відповідає очікуванню. Середня вартість якісного партнерського магазину під admitad починається приблизно від 35 тисяч Російських рублів.

Як заощадити час і гроші? Відповідь — готові рішення, купити готову вітрину зроблений професіоналами у своїй справі — adcms.apelsin.pro

Придбання готового партнерського магазину економить не тільки час і ваші гроші, але і дозволяє вам знизити ризики втрати вкладеного бюджету. Після придбання готового партнерського магазину вам залишиться лише обвішати його лічильниками відвідуваності, наповнити товарами і оптимізувати під пошукові системи.

Демо версія вітрини знаходиться за цією адресою — adpuer.apelsin.me, вітрина працює на системі управління adCMS.

В шаблон вітрини вже вбудовані всі необхідні блоки і функції необхідні для успішного парнерского магазину, також у всі картки товарів додана розмітка Shema.ORG.

Установка готової вітрини проводиться на встановлену НОВУ версію системи управління adCMS і займає лічені хвилини. Ви легко можете уникализировать шаблон під свої потреби — поміняти кольори кнопок, запив свій задній фон на сайті. Встановлені модулі і шаблон складання ніяк не заважає стандартного оновлення системи adCMS, що дозволяє безболісно оновлено і радіти новим функціям системи adCMS.

Подивіться, яка вона няша)

Швидкий старт партнерської вітрини товарів під admitad

Для всіх читачів мого блогу пропонується придбати збірку adPuer зі знижкою 500 рублів, для цього на сторінці замовлення збірки — http://adcms.apelsin.pro/adpuer_admitad/ у полі «Коментар до замовлення» введіть промо-код на знижку — TEREHOFF.

Всім коротше там бабла і бла бла бла.

Про залучення трафіку буде окремий пост!

Терехов.