Відповім на будь які питання — частина 2

321

Згадуючи першу частину. Дуже навіть мило. Робимо другу частину. І за традицією нагадаю свої реф посилання. Якщо раптом хочете чимось зайнятися за допомогою одного з сервісів, не забувайте мене.

Запитання можна задавати абсолютно будь-які, що не порушують етику і мораль сучасного російського суспільства (трохи перегнув палицю, етика і мораль у нас своеобразнаю), що не порушують законодавства РФ.

Sape – найбільша посилальна біржа рунета. Там можна дуже продуктивно купувати посилання для просування сайтів і підняття ТІЦ, а так само заробляти на продажу посилань зі своїх сайтів. До речі, можете подивитися фоторепортаж з офісу sape.

Rotapost – класна біржа рекламний постів, прес релізів і постових. Використовую її для масової купівлі постових в живих людських блогах, посилання з яких працюють (пруфлінк).

Blogun – найбільший в рунеті сервіс реклами в блогосфері, на базі якого знаходиться величезна кількість блогів на самих різних блогплатформах: ЖЖ, Ліру, Блогспот, СтендЭлоне, блоги Mail.ru та інші.

Gogetlinks – топова біржа посилань «назавжди» з одноразовою оплатою. Дуже ефективно для підняття позицій в яндекс для власних проектів із далекими перспективами.

Miralinks – краща біржа розміщення статей «назавжди» з одноразовою оплатою.

MainLink – одна з перших бірж посилань в рунеті, яка до цих пір знаходиться в числі перших за якістю сервісу і кількістю пропонованих сайтів для купівлі посилань.

Rotaban – оригінальна біржа банерної реклами, дозволяє легко і просто купувати і продавати банери на великій кількості сайтів, які можна вибирати по великій кількості фільтрів.

Profit-Partner -ЦОП (центр обслуговування партнерів) рекламної мережі Яндекса. За допомогою цього ЦОП дуже легко і просто монетизувати свої відвідувані сайти за допомогою показу контекстних оголошень яндекс директ.

Seopult – найперша автоматизована система просування сайтів в рунеті, яка володіє більшою частиною ринку на сьогоднішній момент.

Webeffector – простий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, вартість просування від 1 рубля в місяць за ключове слово.

Rookee – основний інструмент оптимізатора, основною фішкою якої є можливість створення власних стратегій просування і заробітку на них.

Megaindex – система автоматизації просування, яка в першу чергу орієнтована на пошук працюючих донорів. Крім того, в системі реалізована аналітика для наочної ситуації «життя» сайту в пошукових системах.

Додалося в цей раз

LiteForex — форекс брокер з можливість інвестувати в ПАММ рахунки, ніж я зараз, власне, і займаюся. Чуйний саппорт по скайпу.

ContentMonster — відмінна біржа копірайтингу та рерайтингу. Всі зручності в одному місці, на виході тільки якісні тексти.

Admitad — популярний агрегатор CPA партнерських програм в рунеті. Дуже амбітні хлопці, з якими дуже цікаво і приємно проводити спільні акції, наприклад, ось такі.

Питання щодо можливості задвайте в коментарях дискуса. Там я бачу повідомлення на мило і відразу відповідаю. В минулому пості були питання, на які вже є відповіді на цьому блозі. Буду вдячний, якщо питання не будуть повторюватися.

Терехов.