Відповім на будь які питання — частина 3

342

Золоте правило: Правила створює той, у кого золото (с) «The Manager’s Book of Quotations» Gold-Affiliate — час створювати свої правила ?

З моменту останньої частини пройшло багато часу. Я думаю треба зробити цю рубрику щомісячної, так як є багато чим поділитися з особистої практики, але у форматі постів це не завжди виходить зробити повноцінно. Тому щомісячна рубрика буде саме те.

В коментарях ви ставите будь-які питання — я на них відповідаю. Запитання можна задавати SEO, CPA і admitad, автомобілі, дайвінг, підводне полювання, спорт, кальяни, приготування рибних і м’ясних страв, виховання дітей, політику, історію держави Російського, релігію, SMM, як вести твіттер і так далі.

На всі питання постараюся відповісти чесно і безкорисливо (якщо таке, звичайно, можливо).

Не пропустіть шанс поставити животрепетне і хвилюючий вас питання, на який я не завжди знайдуть час відповісти в скайпі.

І приємною робочого тижня.

До речі, сьогодні у мене спільно з WebPromoExperts вебінар о 18-00 за київським часом. Буду розповідати про монетизацію контентних проектів за схемою CPA. Взяти участь можна за посиланням http://login.webinar.fm/234324.

Терехов.