Опитування моїх читачів — в яких інтернет-магазинах затарювати?

274

Блогінг передбачає діалог, тому будемо спілкуватися. Хочеться дізнатися, якими інтернет-магазинами ви користуєтесь і чому? Мені просто цікаво. Так як частина з читачів є веб-майстрами, то логічно, що за допомогою інтернет-магазинів і кращої партнерської мережі на світі ви заробляєте на залучення цільових покупців на сторінки інтернет-магазинів.

І конверсія на цільовий трафік може бути ого го)))).

Отже, якими інтернет-магазинами користувався і користуюся я.

Ozon — історично перший магазин для покупки книг. Купувати книги зручно і досить недорого, все інше там дуже дорого…

Сотмаркет — купував там пару речей з побутової електроніки, коли тест офферы і трекинг. Давно це було.

Randewoo — купую там парфум. З останнього — якийсь аромат Calvin Klein. Ціни приємніше (зразок), навіть ніж у дьютике.

Yves Rocher — там у мене затарюється дружина, причому бере відразу собі, сестрі, мамі, племінниці… Замовлення виходять великі, і до них як правило завжди йдуть подарунки. Останній раз були прикольні годинник.

AliExpress — останнім часом мій найулюбленіший і часто відвідуваний магазин. Купую там все починаючи від дитячих іграшок (вельми приємного якості), закінчуючи електронікою, ліхтарями та аксесуарами для дайвінгу та підводного полювання. Наприклад, відмінний дайвінг ліхтар можна купити всього за 1000 рублів, причому в комплекті будуть акумулятори і зарядний пристрій.

Wildberries — теж вотчина дружини. Купує там дитячі речі, товари для себе, що навіть мені купувала зразок. Дуже зручний магазин саме для неї. Я до нього ставлюся спокійно).

Lamoda — купували там собі з дружиною джинси, кардиган, футболки, сорочки. В цілому нормально, не дарма один з лідерів ринку.

Quelle — в магазині регулярно проходять прикольні акції, коли на 1000 рублів можна купити пару футболок і джинси гідної якості. Іноді не радує доставка вартість 250+ рублів (у WildBerries наприклад безкоштовно), але якщо брати кілька речей відразу з розділу акції, то виходить вигідно.

MyToys — купував там дитині конструктори Lego. Цінник як в Дитячому світі, але в цілому іноді можна купити дешевше, якщо потрапляєш на акції. Правда, доставка цю знижку зжирає. Виходить цінник дитячого світу.