Зустріч із читачам, колегами та бажаючими 2 березня у Воронежі

287

Завтра буду у Воронежі цілий день. Разом з колегами з Таргет Mail.ru буду розповідати про рекламу в інтернеті в рамках цілого гастрольного туру конференцій mail.ru — ось посилання на Воронезьку. А ось програма цілого дня 2 березня — http://conference.mail.ru/programm.html?id=129.

Власне моя невелика і одночасно значуща для мене частина — це

14:00-14:45
Монетизація трафіку з Таргет@Mail.ru на партнерських програмах.
Олексій Терехов, директор PR Admitad GmbH

Зливати, природно, будемо на офферы admitad.

Далі буде практичне завдання по створенню оголошень (поки що така програма), експрес-модерація, роздача грошей на баланси Таргет Mail.ru і власне, слив трафіку. Все можна буде спробувати і при цьому не витрачати свої гроші. Далі ви зможете зрозуміти, ваше це чи ні.

Увечері пропоную організувати зустріч з читачами, фахівцями інтернет-маркетингу з Воронежа і інші люди з інтернет-бізнесу.

Зустріч вирішив організувати спонтанно. Якщо тут є хтось з Воронежа, хто підкаже приємну кальянну в центрі +/- міста, де є WiFi, буду вдячний. Пишіть на мило [email protected] або в скайп.

По можливості і за бажанням (ще не обговорювали), приєднаються колеги з Таргет Mail.ru.

Якщо у когось з Воронежа є питання по admitad — рекомендую зустрітися. Зі мною буде колега, постараємося вирішити всі завдання і відповісти на всі питання.

До зустрічі у Воронежі.