Академія IMBA: готуємо професійних інтернет-маркетологів даром

318

Хочете бачити свій сайт на верхніх позиціях в пошукових системах? Чекаєте, коли ваш інтернет-проект почне приносити прибуток? Дізнайтеся, як за допомогою інтернету зробити свій бізнес успішнішим у бізнес-академії IMBA!

IMBA — це такий новий проект, метою якого безкоштовно обученить всіх бажаючих тим практичних знань, які необхідні для інтернет підприємцям, як майбутнім і початківцям, так і тим, хто вже працює і хотів би домагатися кращих результатів.

Тут ви отримаєте корисні знання і відпрацюєте їх на практиці, дізнаєтеся про принципи успіху і підводних каменях роботи в SEO і digital-індустрії! Тренери-професіонали навчать вирішувати бізнес-задачі з допомогою сучасних інструментів. Навчання проходить в формі очних семінарів та онлайн вебінарів.

Чому вас навчать

  • аналізувати те, що дають показують лічильники відвідуваності (а вони дають дуже багато інформації, яку можна аналізувати);
  • за даними з лічильників оптимізувати свої проекти (щоб прибрати нецільові джерела трафіку наприклад);
  • просувати свій бізнес перед цільовою аудиторією;
  • оптимізувати сайти під соціальні мережі (SMO), щоб отримувати трафік і звідти.

Після навчання в IMBA ви зможете

  • знизити середню вартість залучення відвідувача-покупця;
  • збільшити продажі при тому ж бюджеті — навчитеся «зливати» бюджет ефективно;
  • залучати тільки цільову аудиторію;
  • отримати фідбек від відвідувачів і як наслідок підвищити якість обслуговування клієнтів;
  • навчитися аналізувати бізнес-завдання і ефективно їх вирішувати маючи на руках фактичні знання про ваших клієнтів.

Бізнес-академія IMBA ─ ваша унікальна можливість отримати першокласну освіту для успішної роботи в інтернеті! Розклад занять дивіться тут.

Звичайно все це може здаватися гучною рекламою, але підійдемо до цього питання з іншого боку? Скільки у нас платних курсів з інтернет-маркетингу? Більше ніж рівень води 12 листопада 2012 року у Венеції. І переважна більшість з них платне. Візьмемо Гроховського — його курси коштували і 50-150 тисяч рублів. Найцікавіше, що коли Арбик про нього всяке Г писав, що курсу фуфло, з цього ж Арбика приходили люди і курси купували.

Так ось сам Гроховський серед викладачів IMBA, тобто його можна буде послухати безкоштовно. А Гроховскому є що розповісти, повірте. В останній раз ми з ним в Ростові під хорошу закуску дуже продуктивно поспілкувались. Це 23х річний хлопець не такий простий як здається. І він знає реально дуже багато. Ось наприклад 29 грудня буде курс по інтернет магазинах. Повчіться. Безкоштовно!

До речі про інших викладачів: вони практики. А це і є найцінніше — практичні знання, яких мені свого часу дуже не вистачало. Інвестувати в себе і в своє навчання треба, я цим постійно займаюся. А у випадку з IMBA потрібно інвестувати тільки час. Гроші платити не треба — це ще одна причина скористатися даною пропозицією.

Гоу-гоу ту IMBA.ru.

Терехов

.