Як вибрати гироролики

11-7-2018

not found
Перш ніж ви вирішите на покупку конкретного електричного транспортного засобу, пам’ятайте що у Вас є вибір. Колись у цій категорії мова йшла тільки про велосипедах з підсилювачем. Тепер прийняти рішення про покупку набагато складніше, бо пристроїв більше, і вони дуже різноманітні.
Також хочемо вам порекомендувати смотрите подробнее тут
Різновидом електричних велосипедів є також так звані hovershoes (можна назвати їх гиророликами). Це новий тренд. Складаються з двох окремих платформ. Кожна з них має свій власний двигун. Керують ними, як у випадку гироскутеров, – відхиляючись вперед або назад. Спосіб руху на них, однак, більше нагадує їзду на роликах.
Ще одна можливість – це електричний самокат – простий пристрій з двома колесами, платформою і кермом. Досі переміщення по ньому вимагало сили м’язів і регулярного відштовхування ногою. На електросамокаті раніше з успіхом можна їздити таким же чином, але ви також можете використовувати електричний підсилювач, завдяки якому подолаєте довгі маршрути або Вам буде легше в’їхати на піднесення.
До них відносяться великі самокати з сідлом, які відмінно підходять для комфортного подолання довгих дистанцій. Крім того, до числа великих транспортних засобів належать також велосипеди з електроприводом – серед них особливу увагу заслуговує складаний велосипед Xiaomi QiCYCLE. З одного боку – ви можете подорожувати майже так само зручно, як на велосипеді. На додаток Ваш складний «автомобіль» легко поміщається в багажнику або Ви можете взяти його з собою в автобус.
Так само, як і у випадку звичайних транспортних засобів. Вам доступний широкий вибір. Крім того, розрізняються між собою застосуванням – деякі краще працюють на довгих відстанях, інші – тільки на коротких. Іноді оптимальна робота досягається тільки при дотриманні деяких умов, наприклад, гироскутер буде тримати швидкість 15 км/год на відстані 20 км, якщо користувач важить до 100 кг. При більшій вазі пристрій буде працювати, але його швидкість і максимальна дистанція можуть знизитися.
Почнемо з одного з найбільш важливих питань – це питання, яке навантаження в змозі утримувати пристрій, без порушень в роботі. В першу чергу, визначає, чи може з допомогою вашого пристрою пересуватися дитина, підліток або доросла людина. Існують пристрої, для яких максимально допустима вага користувача становить 54 кг, але є й такі, які витримують до 130 кг. Звичайно, якщо ви плануєте їздити з рюкзаком або сумкою, не забудьте врахувати їх вагу.
Теоретично, ви будете заряджати ваш пристрій вдома, ввечері, після цілого дня, так що ніщо не стоїть на дорозі, щоб залишити його підключеним до зарядного пристрою на кілька годин або на ніч.