Основні визначні пам’ятки Хмельницька.

8-30-2018

Основні визначні пам’ятки Хмельницька.

Місто — музей — таке звання Переяслав — Хмельницькому присвоєно не даремно: у місті 27 музеїв, у тому числі етнографічний музей народної архітектури та побуту (під відкритим небом). А ті, хто втомився від шуму і суєти великих міст, зможуть насолодитися тишею вулиць і чистим повітрям містечка. Місто — музей — таке звання Переяслав — Хмельницькому присвоєно не даремно: у місті 27 музеїв, у тому числі етнографічний музей народної архітектури та побуту (під відкритим небом). Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі khmelnytsky.com.ua.
А ті, хто втомився від шуму і суєти великих міст, зможуть насолодитися тишею вулиць і чистим повітрям містечка. У районі станції метро Чернігівська відходять маршрутки по мірі заповнення, доїхали приблизно за півтори години, з урахуванням того, що в Борисполі потрапили в невелику пробку. Хоча містечко і маленький (близько 29 тис. Основні пам’ятки архітектури та визначні пам’ятки знаходяться в історичному центрі міста, це вулиці Богдана Хмельницького, Московська, Сковороди, Мазепи.
Переяслав — Хмельницький місто дивовижний: маленький, дуже чистий, акуратний, можна навіть сказати – іграшковий. Може з — за великої кількості музеїв і старовинних будівель або через старовини цієї місцевості — в місті не відчуваєш, що зараз XXI століття (це складно пояснити словами). Зупинитися в Переяслав — Хмельницькому на ніч можна принаймні в трьох місцях: — Готель , вул.